PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : megastarkan ın dikkatine

zalimsin3302
02-01-09, 20:09
kardeşim burda tarkanın haricinde bi yazı yazamayacakmıyız.. gerçekleri yazıyoruz 2008 yılı en çok satan albümlerin haberini niye vermiyosunuz yaranız mı var gocunuyorsunuz..

TarkanColl
02-01-09, 20:17
Burası Serdar Ortaç fan clubu gibimi göründü sana yoksa? :18: :18:

IQ düşük ya haklısın:18: :18:

Ferya
02-01-09, 20:18
kardeşim burda tarkanın haricinde bi yazı yazamayacakmıyız.. gerçekleri yazıyoruz 2008 yılı en çok satan albümlerin haberini niye vermiyosunuz yaranız mı var gocunuyorsunuz..

SENIN GIBILERININ NE ISI VAR BURDA SEN SANIRIM ATILMISTIN BU SEFER DE BU NICKLE MI GIRDIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!:13:

BIZ TARKANCIYIZ aramizda fazla kalmazsin.

**MegaStarkan**
02-01-09, 20:18
Hayir da, siz galiba tuz bastirma pesindesiniz. Etkisiz tuzmus bu ama...
Kurallarimizi okuyunuz, haber bölümü kriterlerimiz icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=7427).
Kaynaksiz haber'ler yer alamaz forumumuzda
...ayrica kendi cümlenizle yazdiginiz iki satiri haber olarak görmeniz düsündürücü.
Yeni üye olarak kurallari ilk önce ögrenmenizi öneririm, sonra mesaj yazarim.
Aksi taktirde gülünc durumlara düsersiniz... okumayi hepimiz cözdük sanirim ilk okulda.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan I.

gülcan
02-01-09, 20:30
Ne yapalım yani az sattıysa az sattı sanane yahu senin kazancın mı var Tarkanı ilgilendirir;):)Biz şarkılarını dinliyoruz dinlemekteyiz Albümlerini alıyoruz almaktayız ..Bugün de ne tuhaf başlıklarla konu açıyorlar anlamadım gitti:)Ebru Abla katılıyorum sana;)

tarkantutkunu
02-01-09, 20:42
adamı şarkılarını dinliyorumda
şu bişeyleri ıspatlama çabaları yüzünden nefrete dönüştürmeseler ne var yani

arada dünyalar kadar fark var görememek zor birşey
deil

Tarkan'ın-bu ülkede bir rakibi varsa oda kendisi gerisi boş

zaten yarası olmasa insanların girip ilk mesajında burada
bişeyleri ıspatlama çabasına girmez
bizim öyle bir derdimiz yok
kim star kim deil bunun derdine düşmüyorum
herşey ortada...nokta

eskalen
02-01-09, 20:44
Tarkan fan club ve Sibel can fan club haric diger fan club lerin hepsi tarafli bencil ve Tarkan'a laf atma durumuyla kapisiyorlar....Halbu ki forumumuz her turlu seviyeli, olculu ve mantikli yorumlara konulara acik diger fan club lere, forumlara nazaran....Ama bazilari bunu suistimal ediyor!!!

TarkanColl
02-01-09, 21:09
Evet yapıcı eleştirilere her zaman açığız ve karşılıklı konuşma şeklinde herkes fikrini savunmakta özgürdür... Ama kaş yaparken göz çıkarmamak koşuluyla. :20:

ozangüney
03-01-09, 00:10
iiiydee arkadaşım müyap listeyi daha açıklamadıki ayrıca serdar ortaçınız 300 binlerde geziyodu en son tarkan metamorfoz 500 bini geçti dikkaatlere boş muhabbbet yapma

szr67
03-01-09, 00:33
ne oluyo burda yaa :18: bensiz bu sitede benden başka kötü eleştiri yapamaz izin vermiyorum:18:

hilfa
03-01-09, 00:46
:13:
kardeşim burda tarkanın haricinde bi yazı yazamayacakmıyız.. gerçekleri yazıyoruz 2008 yılı en çok satan albümlerin haberini niye vermiyosunuz yaranız mı var gocunuyorsunuz..:13:
kimin yarası var belli oluyor hazımsızlık çekiyor arkadaş :9: arkadaşım sana Tarkan coll ailesi olarak soda gönderelim biraz da olsa hazımını kolaylaştırır:18: :10: Tarkanımın her zaman 1 numara olmasına alışın artık :10:

szr67
03-01-09, 00:55
velihattım çıktı aman allahım inanmıyorum rengim soldi bi anda yarappim:1:

serdar
05-01-09, 20:45
Tarkan yazacağız tabiki işine gelmiyorsa çek gitt !! Bİz TaRKaN Şarkılarıyla büyüdük ..!!!

alitandogan
06-01-09, 04:57

herhalde sen tarkanin fan club unda oldugunu unuttun cnm!!

hatirlatim dedim!!:18:

sen varya burda fazla kalmazsin :13: :13:

senin bu forumdan atilman yakindir KESIN YANI!:27:

(kenan biliyorum bana kizacaksin büyük harflerle yazdim diye ama kusura bakma kendimi tutamiyorum)

Bounce21
06-01-09, 05:44
Off birtanesi daha geldi..Kimseyi burda zorla tutmuyoruz. Tarkani sevmeyen burda ne yapiyor onu anlamiyorum yani..

sally
06-01-09, 13:39
Tarkan Hayrani deyilsen Git Serdar ortac fan club üye ol.

figen
06-01-09, 19:58
gökhan serdar bahane TARKAN şahane o şekil yani:)

pare pare
07-01-09, 21:00
Tarkan her zaman bir numara ve hep boyle olucak ...

siboss1992
07-01-09, 21:44
isine gelmiyosa daha burda ne ariyosun..
seni tutan yok..