PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Bitti

szr67
28-12-08, 23:38
Bu sabah habertürk'de canlı yayında metin özülkü programın konuklarındandı.sunucu bayan uzun sohbetin arasından metin özülküye bir ara türk popmüziğini eleştirmiştiniz tarkan bitti demiştiniz nediyorsunuz?

metin özülkü: evet tarkan bitti kenan doğulu daha ileriye dönük dedi.

ilginç olan şey ise metin özülkü bunu söylerken sunucu bayanında arkadan desteklemesi oldu.sunucunun tarafsız olması gerekmiyormu bu nasıl kanaldır böyle.evet dedi sunucu tarkan bu aralar bitti dedi..:13:

hilfa
29-12-08, 00:00
Meyve veren ağaç herzaman taşlanır bu Tarkanım için geçerli:10: Metin Özülkü yorum yapabilmesi için Tarkanımın seviyesine gelmesi gerekir bi dönem tv lerde gözüküp şimdi anılmadığı için taş atmıştır gündeme oturmak için :13: TV'lerde spikerlik yapanların bi çoğu bilgili olduklerı için değil fiziki bilgileri olduğu için bu işi yapıyorlar bana göre o yüzden ben o spikerin fiziğine veriyorum bu sözleri.Boşverin arkadaşlar sular akar alıklar bakar :9: Tarkanım çağlayan su gibi:10:
Haber için teşekkürler:41:

asd1234
29-12-08, 00:35
Birilerinin "bitti" demesiyle Tarkan bitseydi ohooo..Yıllardır ayakta o.Ve öyle de kalacak.

eskalen
29-12-08, 00:36
Tarkan'in bitip bitmesinden cok, onlar ne kadar surunduklerini gormeleri lazim...Tarkan'a boyle sozler diyorlar yaniyorlar, konserleri tiklim tiklim onlara o videolari goruntuleri seyretmek lazim..Tarkan da her seferde bunu dile getiriyor...Tarkan turkiyenin en buyuk stari...Star demek sozcugune de karistiranlarda oluyor....star demek en guzel besteyi sozu yazmak demek degil iste o yuzden kenan ile serdar ile karistiyorlar Tarkan'i...bazi kisiler bunu anlamiyor hala......Viz gelir tiris giderler yani :)))

HakanÇelik
29-12-08, 00:58
Eğer Tarkan bu haliyle bitmişse, Metin Özülkü ölmüş ağlayanı yok :18:

ezel1710
29-12-08, 01:18

:18: :18: hakisin

alitandogan
29-12-08, 01:20

cok dogru tebriikler!!:28: :28: :18: :18:

eLiF
29-12-08, 02:36
tarkan bittiyse niye onun üzerinden reklam yapıyorlar... bu insanları anlamak mümkün değil :19:

Bounce21
29-12-08, 05:58
Ya Tarkandan anlamayanlar boyle soyler sadece, o bu sozleri soyleyerek kendisi bitti de haberi yok..

Ozz
29-12-08, 11:21
Birilerinin demesi ile Tarkan bitseydi... o hooooooooo

TarkanColl
29-12-08, 17:32

Bende aynen bunu dicektim. Tarkan'ın bitmişi bile bitmemiş bin tane popçu eder. Onbin tane de Metin Özülkü eder...:18: :18: :18: :28:

sarıpapatya
29-12-08, 17:50
katlıyorum çok haklısın tarkan bitmişse o ölmüş ayrıca tarkan bigün gerçekten biterse ki çok zor nekadar çok sevinicek insan var yaa şaşırtıcı...

Ferya
29-12-08, 18:42
Hepinize katiliyorum:20:
1.Tarkan Konserlerini digerleri gibi disco da vermiyor,BÜYÜK konser salonlarinda veriyor konserleri. Bitmis hali bumu??:13:

2.Ses var ,görüntü var :10:

3.digerlerinin üstünden reklam yapmiyor.

4.TÜRKIYENIN tek star i :1:

alitandogan
29-12-08, 18:45
:54: :35: :52: :30: :35: :48:
Hepinize katiliyorum:20:
1.Tarkan Konserlerini digerleri gibi disco da vermiyor,BÜYÜK konser salonlarinda veriyor konserleri. Bitmis hali bumu??:13:

2.Ses var ,görüntü var :10:

3.digerlerinin üstünden reklam yapmiyor.

4.TÜRKIYENIN tek star i :1:

FERYA ABLA BI YANLISIN VAR ONU DÜZELTIM

TARKAN TEK TÜRKIYENIN DEGIL TÜM DÜNYANIN STARI!!!!! :-)

tarkantutkunu
29-12-08, 19:57
metin özülkü kim ya allah aşkına
burda bunca insanın kalbi Tarkan ile atıyor gelsinde
görsün kim bitmiş insan karalamak kolay
sıradan adamlar Tarkan hakkında atıp tutuyor
televizyon denen dörtgende vıdı vıdı konuşuyorlar
Tarkan sizleri kale alsaydı istediği yerde istediği gibi konuşurdu
ama onun büyüklüğü burdan geliyor işte

gülcan
29-12-08, 20:31
Tarkan bitmişmiş söyleyene bakın..Tarkan hakkında yorum yaparak reklam yapmaya çalışan biri daha...yahu gidin de bir kendinize bakın sonra başkalarına laf söyleyin acaba sen Tarkan'ın elde ettiği başarılarının kaçta birini yaptın?
Tarkan bitane...

prenses_elaa
29-12-08, 20:42
ne demk bitti yaa ayrıca kenen doğulu nasıl tarkan dan daha iyi olur saçmalık hiç takmıyorum

alitandogan
30-12-08, 01:41
ne demk bitti yaa ayrıca kenen doğulu nasıl tarkan dan daha iyi olur saçmalık hiç takmıyorum

arkadasim sen böyle sacma seyleri kafana takma yaaa!!!

kenan dogulu kim oluyorda tarkandan üstün olmaya calisiyor???

kenan dogulu tarkanin ......... bile olamaz !!!!:28: :18:

dudu
30-12-08, 02:01
kendisini severdim iyice soğuttu arayı ama kendi düşüncesi saygı duymak lazım

sıla
31-12-08, 19:12
aynen katılıyorm tarkan bitmişse metin özülkü ölmüş ağlayanı yok yaniiiii:18:

hayallerimolmasa
31-12-08, 19:45
metin özülkü kimdi? sanki hatırlar gibiyim bu ismi milattan önce.:18: bu arada bütün forum gençlerine tarkanlı uzun yıllar dilerim.:22: :22:

michem
01-01-09, 18:42
bence haklı metin özülkü aslında tam anlamıyla bitmedi ama bitmeye yakın bencede kaç kasettir kötü dansları kıyafetleri kötü benim istediğim tarkaN BU DEĞİL MALESEF ben hala ümitle eski tarkanın geri döneceğiini umuyorum metin özülkü kötü anlamda dememiştir eminim çünkü bu piyasadaki en iyi isimlerden ve kalitelilerden biri metin özülkü

figen
01-01-09, 19:32
şu bir gerçek ki tarkan bir marka o bir dünya starı insanların onu kıskanması çok doğal kızmıyorum. ondaki ses yakışıklılık ondaki güzel kalp hangi sanatçıda var allah aşkına o bir dünya starı yeri asla doldurulamaz seni seviyoruz tarkan

erdem
01-01-09, 19:38
o adamın be taaaa....

sally
01-01-09, 20:21
Metin Özülku kendisi bitmis bir Sanatcidir gündeme gelmek icin hepsi Tarkanin adina kulanarak Reklam yapiyorlar hepside Tarkani kiskaniyorlar.

tarkaseksüel
01-01-09, 23:52
metin kim yawww???
enc doğru cevap bu olur her halde

siboss1992
02-01-09, 21:43
o Metın Kım Ben Tanımıyorum Bıle...

starzu
15-05-09, 17:25
ne kadar hevesliler tarkanı bitirmeye ne tarkanmış be bunca yıldır uğaş allah uğraş bitiremediler onu bitirmek için uğraşanlar aslında kendilerini bitiriyorlar:5:

özge
15-05-09, 20:14

:18::18::18:bence en güzel cevap bu fazla söze gerek yok..metin özülkü gitsin bi kendinee baksın bitik nasıl olurmuş ozaman anlar:16:

ece**
16-05-09, 15:36
bende "davut kendini awut" deyim...:20:tarkanımda bittiyse...:16:

TEVETOGLU
16-05-09, 16:05
Tarkan bittiyse bu konserleri veren hayali oluyor herhalde. :)

asanfa
17-05-09, 14:35
Tarkan, ne olur artık özüne dön; Metamorfoz değil Karma Hallerini istiyoruz, bide üniversite konserleride ne oluyor, silkin kendine gel adamım, vakit çok geç olmadan kendine gel, dünya starlığına oynuyorsun unutma bunu, hiçbir zaman aklından çıkarma!

prenses_elaa
20-05-09, 11:31
ne demek bitti ya ayrıca kenan doğulu kim yani

HURRICANE
21-05-09, 14:04
TARKAN ın kemik kitlesi olduğu sürece sırtı asla yere gelmez;)Funları TARKAN a yeter albüm satışlarında aldığımız her album TARKAN ı Tr de ençok satanlar listesinin zirvesinde tutmaya yeter!Bu yüzden TARKAN efsanesi Tr de bitmez hiç kıpraşmasınlar:):)Çok basit bir mantıkla TARKAN ı asla bitiremeyecelerini açıkladım...Onun üstüne acımasızca gelenler Tr de TARKAN albümünü gözü kapalı alacak mınumum 350.000-400.000 kişi oldugunu asla unutmasınlar;)

denizmavisi
21-05-09, 21:49
Tarkan boş albüm yapsa yine satar isteyen istediğini söylesin Tarkanımız 1 numara ve hep öyle kalacak:1: bu tip laf eden sadece Metin Özülkü değil gündeme gelmek isteyen birçok insan bunu yapıyor onlara tavsiyem millete laf atacaklarına oturup doğru düzgün işlerini yapsınlar:16:

yasinenessahin
21-05-09, 22:42
bu 'karma' hali ne oluyor hakikaten anlayamıyorum. bu sözden kasıt nedir? o albümdeki şarkılar mıdır sadece ? yoksa o albüm süresince takındığı imaj hali midir? eğer şarkılarsa neden karma albümü ? ölürüm sana en mükemmel albümü değil mi? ona 'megastar' denmesine sebep olan, en beğenilen şarkıların yer aldığı, 4.5 milyonla en çok satan 2. albüm olan 'ölürüm sana' hali, yani o tarzda bir albüm daha güzel olmaz mı ?

:24: :24::24: :24::24: :24:

denizmavisi
21-05-09, 23:16
bu 'karma' hali ne oluyor hakikaten anlayamıyorum. bu sözden kasıt nedir? o albümdeki şarkılar mıdır sadece ? yoksa o albüm süresince takındığı imaj hali midir? eğer şarkılarsa neden karma albümü ? ölürüm sana en mükemmel albümü değil mi? ona 'megastar' denmesine sebep olan, en beğenilen şarkıların yer aldığı, 4.5 milyonla en çok satan 2. albüm olan 'ölürüm sana' hali, yani o tarzda bir albüm daha güzel olmaz mı ?

:24: :24::24: :24::24: :24:

kesinlikle katılıyorum çok haklısın:20:

princeofpersia
22-05-09, 01:16
metin ve eda gibi sanatcılar kenar mahalleden cıkmalar bos verin arkadaslar takmayın onları kimin bittigi ap acık ortada:):)

levent_taka61
22-05-09, 14:26
ya bunlar sürekli yapıyor bunu kim olduklarını bilmeden yorum yapıolar her şeye sulu kule karılarını geçtiler !!!!!

inci tanesi
22-05-09, 20:59
pffff Ya oda kim ya tanimiyoruz bile onu doru durust o'mu Tarkanim bitti diyen :7: ben bu lafa anca gulerim :4:

--JOHNSON--
23-05-09, 00:40
metin özülkü ne zaman vardıki ne zman btti acaba,çıkmış tarkana bitti diyor,kedi uzanamıycağı ciğere die bi laf neyse..gereksiz bi insandan gereksiz bi konuşma..
Teşekkürler haber için..

trknmania
24-05-09, 02:45
ya allahım şu ülkede tarkana laf atmayan bir allahın kulu kalmayacak mı ya:)herkesin tarkanla ilgili bu kadar mı çok söyleyecek sözü var..madem beğenmiyosun dinleme kardeşim bak bende seni sevmiyorum ama alıpda kasetini dinliyor muyum veya senin hakkında yorum yapıyor muyum hayır;)sen de yapma..tarkanı herkes eleştiremez yaa..onu eleştirebilmen için ondan birkaç adım önde olman lazım!!!ama tarkan senden yüzlerce adım önde ;)bence sende tarkana laf atacağına aradaki bu farkı kapatmak için uğraşsan iyi edersin metin özülkü!!!!!!!

qiZémtévétoqLu*
27-07-09, 10:37
Bitmedigi ortada !! Bitmek demek cok farklı anlamlara cıkar kınıyorum ikisinide ..

kartales26
27-07-09, 11:57
kenan doğulu gerçekten çok ileriye dönük gördük bunu son albümünde ben bile albüm çıkarsam patron albümünden daha iyi albüm çıkartırım.metin özülkü kimmiş ki müzikten çok anladığı belli