PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ve Slow Sarkılar

emrepulcu
27-12-08, 11:33
Herkese Selamlar.arkadaşlar Bence Tarkan Bugüne Kadar Kliplendirmediği Slow şarkılarına Klip çekmeli!!!gitti Gideli,ona Sor,unut Beni,inci Tanem,istanbul Ağlıyor... Benim Aklıma Suan Bunlar Geldı.aşık Olan,platonik Aşk Yaşayan Arkadaşlarımız Bu şarkılarla Daha Da Tarkana Bağlanırlar Bencee Onları Ihmal Etme Tarkan!!!!!!!!!!!!1

:20:

szr67
27-12-08, 16:19
İstanbul ağlıyor favori şarkım hatta o şarkıya klip için kurgu&senaryo bile hazırladım çok muhteşem bir klip çıkar o şarkıdan:20:

hilfa
27-12-08, 19:01
Slow parçalarda Tarkanım sanki daha bi kendi gibi geliyor bana:10: slow söylemek çoooookkk yakışıyor :10:

Ferya
27-12-08, 19:12
Tabi slow sarkilari güzel (kis Günesi mesela) ama sadece slow söylemesin.:1:

eLiF
28-12-08, 21:25
istanbbul ağlıyor'a klip çeksin bir an önce...

tarkaseksüel
02-01-09, 00:21
geç değilmi biraz bazı sarkılar içinn

inci tanesi
02-01-09, 18:02
Evet inci tanem e de cekerse super olur o sarkisina bayiliyorum hatta ayilip bidaha bayiliyorum :D:D:d

siboss1992
02-01-09, 21:40
haklisin.. slow da cekse güzel olur..
ama sadece slow olmasin tabiki

emrepulcu
09-01-09, 11:24
arkadaslar gec oldugunu bılıyorum ama neden o guzel sarkılarda klıplendırılmesın ki TARKAN'a zararı olmaz aksine faydası olur.15 20 yaş arasındaki arkadaşlarımız aşklarını tarkan klipleriyle hayallere dalıp yaşasalar fena olmaz :)...Bence o şarkılar harcanmamalı herkese sevgiler....

ozangüney
09-01-09, 16:19
bence artık eski şarkılara klip çekme de yeni albüm 2009 da çıkmayacaksa bam telli ya da istanbul ağlıyora çekebilir

tarkaseksüel
10-01-09, 21:39
arkadaslar gec oldugunu bılıyorum ama neden o guzel sarkılarda klıplendırılmesın ki TARKAN'a zararı olmaz aksine faydası olur.15 20 yaş arasındaki arkadaşlarımız aşklarını tarkan klipleriyle hayallere dalıp yaşasalar fena olmaz :)...Bence o şarkılar harcanmamalı herkese sevgiler....böyle bişe yapılacağını sanmıyorum yaaa
ama sarkılart süper tabıkııı laf yokk:20: comecloser a klip çekmedi onlara hiç çekezz

emrepulcu
11-01-09, 01:30
benimkisi olsa güzel olurdu misali bir düşünceydi tabikide yeni şarkılarını kliplendirmeli ama o eski şarkılarının da kliplerinin olmasını isterdim çünkü gerçekten çok güzeller bence...SAĞLIK OLSUN umarım böle bir proje olur zararı olmıcana eminim...yenileri ihmal etmesin enazından eskileri etti çünkü...neyse herkese iyi akşamlar...

tarkaseksüel
11-01-09, 14:11
benimkisi olsa güzel olurdu misali bir düşünceydi tabikide yeni şarkılarını kliplendirmeli ama o eski şarkılarının da kliplerinin olmasını isterdim çünkü gerçekten çok güzeller bence...SAĞLIK OLSUN umarım böle bir proje olur zararı olmıcana eminim...yenileri ihmal etmesin enazından eskileri etti çünkü...neyse herkese iyi akşamlar...bu ne zaman gercekleşirv bilio musun bi best of albüm çıkarsaaa inşallah da çıkar yaa

Bounce21
11-01-09, 17:45
Soylediklerine ben de katiliyorum, ama Gun gibi sarkisi da cok guzel.Ona da klip cekerse cok guzel olur.

veli
11-01-09, 20:07
bence deslow şarkılara klip çekmeli ve en favorim İNCİ TANEM ....