PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amsterdam heineken music hall konserine gittim ama hayal kırıklığına uğradım!!!!

Bahar662
23-12-08, 21:24
Çok ağladım.. hepde aklıma geldikce göz yaşlarımı tutamıyorum. Tarkan'ı deliler gibi seviyorum birçok hayallerle gittim onun konserine.. ilk defa onun konserine gittim ama yanına yaklaştırmadılar bir daha da ne zaman gelecek amsterdam'a belli değil.. gerçekten düşündükce halen ağlıyorum. Bu forumda da yeniyim. Samet Ata sayesinde öğrendim ve hemen üye oldum. Hollanda'da yaşıyorum yaşım 18 ve Tarkan delisiyim. Ne olur duy sesimi.. Seni deliler gibi seviyorum ve benim için acı verici bi üzüntü.. Ta buralara Hollanda'ya geldin ama ben ise 2 adım bile yanına yaklaşamadım. Lütfen bari bu siteye gel buradan iletişim kuralım? inan bana buradaki herkesi çok mutlu edersin mesela haftanın belli zamanları bu siteyi ziyaret etsen? Seni çok seviyorum. Allah herşeyi gönlüne göre versin. Çok iyi bir insansın. Ve ben inanıyorum ki bu siteye de geleceksin. Sen karşına çıkanları geri çevirmezsin! Duygulu ve mütevazi tamamende doğal bir kişiliğe sahipsin ne olur duy sesimi sana bayılıyorum! Bana güvenebilirsin benden sana hiç bir zarar gelmez yeter ki iletişim kuralım. beni bu yalan dünyada ayakta tutabilen tek insansın. Bir yandan birçok dertler ile savaşıyorum diğer yandan deliler gibi sana aşığım! Ne olur duy sesimi!!!!!! :10:

**MegaStarkan**
23-12-08, 21:41
Cok güzel yazmissin... umarim amacina bir gün ulasirsin.
Sabir, cok istersen olur (:

Bahar662
23-12-08, 21:43
Cok güzel yazmissin... umarim amacina bir gün ulasirsin.
Sabir, cok istersen olur (:

Sağol kardeş amin cümlemize.. inşallah bende senin gibi onunla bir resim çekinebilirim? Çok şanslısın..

hilfa
23-12-08, 22:11
düşüncelerini ve yaşadıklarını paylaşacak bir aile buldun Tarkan coll ailesi:20: bütün Tarkan coll üyeleri Tarkan ile tanışmak için sabırsızlıkla bekliyorlar umarım senin ve hepimizin dileği gerçekleşir:10: sadece yılmadan beklemeyi öğreneceğiz o kadar:41:

Bahar662
24-12-08, 01:56
Teşekkürler :)

inşallah konserleri bitince gelir yaa..

tarkaseksüel
24-12-08, 13:36
keşke y7öneticilerle iltişiegecseydin

Bahar662
24-12-08, 20:28
o nasıl olacak ki :)

tarkaseksüel
25-12-08, 16:00
forumda aktif olduğunn zaman ve yöneticiler böyle birsey yapmaya karar verdiklerinde forumda herkes hangi konsere gideceini yazıo onlarda senın için randevu ayarlıyorlar ve "seni tarkanın yanına yaklaştırmyan" korumalarla buluşuyorsun onlarda senı tarkanın yanına götürüyorlar. Böyle çok üye var. artık bi daha ki sefere...;)

Bahar662
25-12-08, 16:33
ooooooo inşallah teşekkür ederim :)