PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : benim şikayetim var

michem
19-12-08, 15:36
öneri değil şikayetim var şikayet le alakalı bölümü bulamadım incelememe rağmen buraya yazma gereği duydum tarkanla alakalı açtığım TARKAN EŞCİNSELMİ HABERİ nin silinmesi çok anti demogratik sonuçta tarkanın başına gelmiş onla alakalı zamanın da yapılmış bir haber bende foruma taşıdım bunun neresi provake snlamıyorum tarkanın herşeyini görüp tartışırken bunu görmexden gelmek çok saçma haberde direk tarkan eşcinsel demiyor yada ben bu şekilde yayınlamadım haberi ama nedense bazı sorumsuz yetkililer anlamsızx gerekçelerle silmişler konumu yanlış yere açtıysamda dorpsunu nereye açmam gerektiğin diyin oraya açayım konuyu ama görmezden gelmeyin bu haberi provakeymiş bilmem neymiş le alakası yok bende tarkan fanıyım ve ayrıca eşcinselde olsa olmasada kimseyi bağlamaz eşcinsellik bir tercih ayrıca eşcinselliği kaka kötü birşeymiş gibi görmezdfen gelmek böyle bilinen büyük bir foruma yakışmıyor :13:

tarkaseksüel
19-12-08, 16:23
biz bu konuyu daha önce çok tartıştık bence tekrar tekrar tartışmaya gerek yok vede tek siliniş sebebi de o değil.eşcinselliğide kötü birseybolarak görmüyoruzistersen bak işte burada ve de bu haber her çıktığındaolay çok büyüyor ve baska yerleregidiyorr irdelemeye gerek yokk emın ol biz tarkan hakkındasher zaman doğruları söylüyoruz ckötü biryanını gördüğümüzdede söylüyoruzz
http://www.tarkancoll.com/forum/showpost.php?p=133819&postcount=20

ebru ablanında b i yazısı vardı burda bulamdımbeklkı diğer arkadaslar bulabılırlerse koyarr

**MegaStarkan**
19-12-08, 18:04
Ilk önce demokratik kelimesini yazmayi ögrenin sonra demokratik bir forum olmadigimizi ispat edin.
Sorumsuz yetkililer dediginiz bu forumu ezbere biliyorlar...
Konu olarak acdiginiz video forum'da paylasilmisti. Bunu ilk mesaj'inizi sildigim'de de belirtmistim.

Yeni bir konu açmadan önce Arama bölümünü kullanınız. Eğer yazacağınız konu forumlarda varsa devamına yazabilirsiniz. Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız.
Forum kurallari icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

Forum'a girer girmez escinsel konulara yöneldiginiz dikkat da cekiliyordu.
Forum'da görülmez mod'unda oldugum icin, her mesaj'i ve üyelerin tavirlarini takip etmiyorum anlamina gelmiyor... 2006 yilinda acilan konulari "kazmaktan" vazgecmediginiz gibi, paylasilan bir video'yu silindigi halde tekrar eklemekten de vazgecmediniz.

hollanda ve erkek erkeğe açıkçası hollanda gay ilişkier için tam yeri biraz şüphe verici değilmi
Konu icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=135582#post135582)

Bu tür aciklamalar yapip sonra israr edip ayni video'yu yine eklemeniz sanki bize birsey kanitlama cabasina girdiginizi gösteriyor. Eski konulari arama motorun'da anahtar kelimleri yazip bulabilirsiniz.
Bu forum'da sadece siz hayran degilsiniz. Herkes biliyor bu tür olaylari ve sonuna kadar tartismistik...

Yönetim nedensiz birsey yapmiyor...

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

Inge
20-12-08, 03:02
Belki bu konu iyi anlamak icin Türkcem yetmiyor.
Ama bence forumda tabular olmamali.
Herkes bilir ki bu escinsellik biseksuellik konusu cok var,
haberler yada, yalan haberler, dedikodu var.
Büyük bir konu yani Tarkan hayranlar icin.
Bunu anlamak icin, hayranlar beraber konusmali.
Her zaman yeni üyeler gelir.
Onlar da kendisinin düsunceleri paylasmak gerek.
Biz mediya degiliz. Biz hayraniyiz. Biz tarkaní seviyoruz. Onun ilgili nasil dedikodusu var, nasil bir özel hayatisi var, mutlu mu, mutsuz mu, sevgilisi var mi yok mu, bunu bilmek isteriz. Onu anlamak isteriz ve onun ilgili tartismak isteriz. Bence normal bir sey. Forum, bu düsunceleri acik olmali, sadece herkes rahatli ve kibar yazmali.

TarkanColl
20-12-08, 03:37
İnge seninde bu forumda ve Tarkanla ilgili savunduğun tek konu eşcinsellik. Çok takılma bu konulara. Biz forumda Tarkan'ın şarkılarının konuşulmasını daha çok istiyoruz. Evet bazen anlamaya Türkçen yetmiyor.

Inge
20-12-08, 14:43
Bence birkac hayranlar var bu konu ilgili konusmak ister.
Benim biktigim konu "bu ünlü Türk söyle-böyle Tarkan ilgili demis". Hic önemsemiyorum ama devamli böyle konular "haber" olarak yer aliyor forumda. Serdar Ortac bunu demis, Beyaz Öztürk bunu demis..."Tarkan star degil" demkle ile kendine haber yapiyorlar.
Buna "biktim, dur" demiyorum ki.
Sadece demek istedim, bana göre, fanlar beraber her Tarkanla baglayan konu ilgili konusabilir. Sadece bu konu degil, bence cok konular ilgili konustum. Cinsel seyleri enteresan geliyor bana, ben psikologum yani.

gülcan
20-12-08, 16:03
Yahu ne gerek var böyle şeylere Tarkan'ı sevmiyormusunuz Şarkılarını dinlemiyormusunuz her konsere gidişinizde heyecanlanmıyormusunuz O'nu görmek için taa sıraların en arkasındayken önlere gelmek için engelleri aşmaya çalışmıyormusunuz konserde çığlık çığlığa bağırmıyormusunuz ellerinizi O'nun elleriyle buluşturmak sesinizi O'na duyurmak için çabalamıyormusunuz kalbinizin en güzel yerinde O'na karşı olan duygularınızı O'nu görünce kelimelere dökmek istemiyormusunuz sonra karşınızda görüp de baygınlık veya öyle kala kalmıyormusunuz yahut O'nunla ilgili her şeyi merak edip takip etmiyormusunuz O'nunla ilgili okuduğunuz güzel haberleri duyunca mutlu olmuyormusunuz ee o zaman yok eşcinsel mi yok bilmem ne ne öne mi var ?
Bu özellikleri taşıyan sizlersiniz bizleriz Tarkan fanlarıyız...
Bence arada sevgi varsa hiç bir şeyin önemi yoktur...senin kalbinle O'nun kalbi arasında bir bağın vardır hangi engeller olumsuzluklar olursa olsun mühim olan sevgidir asıl olan o sevgiyi yaşatmak ve sürdürdürebilmektir...

**MegaStarkan**
20-12-08, 16:12
@ Inge

Konu yasaklamak degil. Genel bir önlem. Forumda yer alan bir konunun silinmesi söz konusu. Baska birsey degil. Konun icerigi escinselik oldugu icin sanki yönetimin bu tür konulari forumdan yasakliyor gibi izlem yaratilmis. Anlamamissin... eger böyle birsey yapsaydik zaten diger üyeler'de konuyu acan üyeye hak verirdi. Sansür yok.

Es geht nicht um das Zensieren von Texten. Der User beschwert sich darüber, dass ich sein Thema gelöscht habe, welches schon im Forum existiert. Es geht um ein Video... wir brauchen kein neues Thema dafür. Er soll sich nicht zu bequem sein, um im Forum selber zu suchen, ob das Thema schon vorhanden ist. Wo kämen wir hin, wenn jeder nach seinem Belieben ein neues Thema eröffnet, nur weil er im Glauben lebt, dass es noch nicht gibt. Das ist völlig absurd und würde nur in einem Chaos enden...

tarkaseksüel
20-12-08, 17:24
Belki bu konu iyi anlamak icin Türkcem yetmiyor.
Ama bence forumda tabular olmamali.
Herkes bilir ki bu escinsellik biseksuellik konusu cok var,
haberler yada, yalan haberler, dedikodu var.
Büyük bir konu yani Tarkan hayranlar icin.
Bunu anlamak icin, hayranlar beraber konusmali.
Her zaman yeni üyeler gelir.
Onlar da kendisinin düsunceleri paylasmak gerek.
Biz mediya degiliz. Biz hayraniyiz. Biz tarkaní seviyoruz. Onun ilgili nasil dedikodusu var, nasil bir özel hayatisi var, mutlu mu, mutsuz mu, sevgilisi var mi yok mu, bunu bilmek isteriz. Onu anlamak isteriz ve onun ilgili tartismak isteriz. Bence normal bir sey. Forum, bu düsunceleri acik olmali, sadece herkes rahatli ve kibar yazmali.her yeni üye gelipaynı şeyleri tiçintekrar tekrar konu açarsa ooooo.. eski konulardan bulsun yazsın yorumunuu bence...
bende ilk başta bööyleydim:18:

hilfa
21-12-08, 01:45
Yahu ne gerek var böyle şeylere Tarkan'ı sevmiyormusunuz Şarkılarını dinlemiyormusunuz her konsere gidişinizde heyecanlanmıyormusunuz O'nu görmek için taa sıraların en arkasındayken önlere gelmek için engelleri aşmaya çalışmıyormusunuz konserde çığlık çığlığa bağırmıyormusunuz ellerinizi O'nun elleriyle buluşturmak sesinizi O'na duyurmak için çabalamıyormusunuz kalbinizin en güzel yerinde O'na karşı olan duygularınızı O'nu görünce kelimelere dökmek istemiyormusunuz sonra karşınızda görüp de baygınlık veya öyle kala kalmıyormusunuz yahut O'nunla ilgili her şeyi merak edip takip etmiyormusunuz O'nunla ilgili okuduğunuz güzel haberleri duyunca mutlu olmuyormusunuz ee o zaman yok eşcinsel mi yok bilmem ne ne öne mi var ?
Bu özellikleri taşıyan sizlersiniz bizleriz Tarkan fanlarıyız...
Bence arada sevgi varsa hiç bir şeyin önemi yoktur...senin kalbinle O'nun kalbi arasında bir bağın vardır hangi engeller olumsuzluklar olursa olsun mühim olan sevgidir asıl olan o sevgiyi yaşatmak ve sürdürdürebilmektir...
:20: Gülcancım sana tamamen katılıyorum çooook güzel anlatmışsın:20::41: Tarkanımı :10: karalamak isteyen lütfen bu siteye gelmesin:13: artık yeter ama:13:

Bounce21
21-12-08, 05:56
Gercekten ya, ben igreniyorum artik boyle konulardan. tekrar tekrar ayni seyler. Tarkani sevmiyorsaniz sevmeyin, sanki zorla sevdiren birisi var Allah Allah..

Inge
21-12-08, 15:30
@ Inge

Konu yasaklamak degil. Genel bir önlem. Forumda yer alan bir konunun silinmesi söz konusu. Baska birsey degil. Konun icerigi escinselik oldugu icin sanki yönetimin bu tür konulari forumdan yasakliyor gibi izlem yaratilmis. Anlamamissin... eger böyle birsey yapsaydik zaten diger üyeler'de konuyu acan üyeye hak verirdi. Sansür yok.

Es geht nicht um das Zensieren von Texten. Der User beschwert sich darüber, dass ich sein Thema gelöscht habe, welches schon im Forum existiert. Es geht um ein Video... wir brauchen kein neues Thema dafür. Er soll sich nicht zu bequem sein, um im Forum selber zu suchen, ob das Thema schon vorhanden ist. Wo kämen wir hin, wenn jeder nach seinem Belieben ein neues Thema eröffnet, nur weil er im Glauben lebt, dass es noch nicht gibt. Das ist völlig absurd und würde nur in einem Chaos enden...

tesekkürler Kenan simdi anliyorum :):20: :41: :36:

michem
24-12-08, 10:58
:13: bu konu daha önce açıldıysa şuan neden forumda yok yada benmi bulamaıdm bu haber in kaynağı uzman tv ve videonun siteye eklenmesi çok yeni gidip bakabilirsiniz bende görünce buraya taşıdım kaldıki forumda tarkana eşcinsel denmesine bile dayanamayan bazı kişiler ki bunlar yönetici bu forumda ...tabiki konuyu eşcinsellik diye kaldıracaklar ne kadar inkar etsenizde bunla alakalı haberleri kaldırıyorsunuz bu şekilde eşcinsel tarkan fanlarını kaçırdığınızdan habersizsiniz forumdan ben bu k foruma eski üyeyim ayrıca yıllar öncede gene aynı durum söz konusu olmuştu bunla alakalı gazete küpürleri haber bölümüne eklenince kaLDIRDINIZ hazmedemiyorsunuz eşcinselliği tarakan eşcinsel demiyoruz ama yapılmış bir haberi duyurmak gayet normal anormal olan sizin tavrınız hiç saygınız yok karşınızdaki insana bir defa

tarkaseksüel
24-12-08, 13:48
:13: bu konu daha önce açıldıysa şuan neden forumda yok yada benmi bulamaıdm bu haber in kaynağı uzman tv ve videonun siteye eklenmesi çok yeni gidip bakabilirsiniz bende görünce buraya taşıdım kaldıki forumda tarkana eşcinsel denmesine bile dayanamayan bazı kişiler ki bunlar yönetici bu forumda ...tabiki konuyu eşcinsellik diye kaldıracaklar ne kadar inkar etsenizde bunla alakalı haberleri kaldırıyorsunuz bu şekilde eşcinsel tarkan fanlarını kaçırdığınızdan habersizsiniz forumdan ben bu k foruma eski üyeyim ayrıca yıllar öncede gene aynı durum söz konusu olmuştu bunla alakalı gazete küpürleri haber bölümüne eklenince kaLDIRDINIZ hazmedemiyorsunuz eşcinselliği tarakan eşcinsel demiyoruz ama yapılmış bir haberi duyurmak gayet normal anormal olan sizin tavrınız hiç saygınız yok karşınızdaki insana bir defaarama denilen bişe var yaz bul ama emin ol varr biz çok tartıştık bunlarıı vedeburda emın ol haksızlık yapılmıo haksızlık yapanlarada hakkı veriliyor merak etme

**MegaStarkan**
24-12-08, 14:05
Konu kilitlenmistir

Yönetim burda size birsey ispatlamak zorunda degil. Ne istiyorsaniz düsünebilirsiniz.
Anlamakta güclük cekiyorsunuz sanirim... eklediginiz video'u forumda mevcut.
Sirf size birsey kanitlamak icin de bilerek aramiyorum. Taviriniz hosuma gitmiyor. Kimsenin iscisi degilim.
Iftra'lar yagdirmadan önce ilk önce kibar bir sekilde sorsaydiniz, o sekilde de cevabinizi alirdiniz. Hersey karsilikli...Sizin sayginiz üst seviyede oldugu icin kusura bakmayin yetisemiyorum...

Kanitlamadan da laflar ortaya atmakta herkesin yapabilicegi birseydir...erdem degil.
Gösterin bana idda'larinizi, kanitlayin. Size hak veririm mantikli aciklamasi yok ise.
Ama bilin ki komik duruma düsüyorsunuz eger benim forum'da escinselik'le ilgili haberleri kasitli olarak sildigimi idda ediyorsaniz. Mesaj'larimi takip ederseniz eski tartismalar'da da objektif bakmisimdir bu gibi konulara... Türkiye'de genel olarak bir tavir alindigini düsünerek yaziyorsunuz ... fakat ben yurtdisinda yasiyorum, ve tabu konularin hakkinda yapilan konusmalari/ tartismalari dogal olarak görüyorum.

Bu arada merak eden üyeler icin video'yu mesaj'imda eklicegim.
Forumu takip eden üyeler zaten bu video'nun forumda mevcut oldugunu anlayacaktir: http://www.youtube.com/watch?v=DyXxCRxsluk

Galiba bu tür konulari görmek istemedigim'den su an bu videoyu ekliyorumdur, degil mi?
Komik gercekten...

Cevap hakkinizi bana mail atarak kullanabilirsiniz:
megastarkan@tarkancoll.com
Forum'da eski üye oldugunuz icin 20 mesaj sayisini'da gecemediniz sanirim...

Saygilar,
TarkanColl FanClub | Kenan