PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köln 16.12.08 Tarkaaniim

tarkan_aski
18-12-08, 16:54
Öncelikle ebru ablaya ve Levent abiye cok tesekkür ediyorum onlarin sayesinde tarkanimla tanistim cok ama cooooooooooooooook sagolun iyiki varsiniz :29:
Simdi basliyayim.
Konsere dayim, dayimin arkadasi ve kuzenimle gittik.
Levent abiye konsere alanina geldigimizde msj attim geldik diye. O da bir baska korumanin numarasini verdi onu arayip bizi icer almasini sölicektik. Aradik ve söyledik. Ferya sally ve sibel de bekliyorlardi bu ara kapida onlarin yanina gittik tanistik fln. Sonra kapinin önüne gittik alman bi koruma vardi bizi iceriye almadi reziil olduk yani bütün millet güldü:D ama sonra o türk koruma geldi aldi hepimizi iceri. Salona aldi bizi iceri orda da tarkancollun öbür üyeleriyle tanistik.
Sonra o türk koruma bizi aldi ordan tarkanin odasinin önüne götürdü. Levent abi tarkanin kapisinin önündeydi bizi bekliyordu :D
bize az beklememizi söyledi. hep beraber bekledik. 10-15 dakika sonra tarkanin simdi gelicegi söylendi ve fanler 3 gruba ayirildi. Ilk gurbta ben dayim ve sibel vardik digerleri disari ciktilar. Salona Sibelle benim nerdeyse kalb krizi gecirmemizden ssonra :D kapi acildi......
veeeeeeee
TARKAAAAAAAN
ilk sibel atladi boynuna fotograf cekindi
Sonra ben cekindim. Cekinerken kolunu belime doladi sonra yaklasti ve parfümümü kokladi ve: hmm parfümün ne? diye sordu bende : hipnotik:D dedim
Güzel parfüm diye gülümsedi bende geri gülümsedim :D
fotografimiz cekindikten sonra dedi: ya burda güzel cikmadim bidaha cekinelim bende tamam dedim:D bidaha cekindik :10:
öpebilirmiyim diye sordugumda tabiiki öpebilirsin dedi bende sapur supur öptüm tabi, ama sakali batti :D
sonra sordum imza alailrimiyim diye yine tabiiki dedi ve posterimi verdim. Acti dudu albumünün kapak resmiydi. Üzerinde I Love u yaziodu. O yaziyi göstererek bana gülümsedi :D adimi sordu tansu dedim ve altina da Tansu, i love you too > Tarkan
yazdi:41:

Yine sarildim öptüm kokladim...:10: :41:
sonra cikmamiz lazimdi cünkü öbür fanlar de daha gircekti.
ciktik, ebru abla sordu nasildi diye bende süperdi dedim ama kafam yerinde degildi sanki bayilcakmisim gibiydi.
Disardaki izleyiciler daha girmemisti hemen ilk sirayi kapmistim.
bekliodum bi baktim yukarida tarkan boynunda havluyla bizlere bakiodu bende hemen el salladim beni gördü o da salladi ve iceri girdi.
Saat 21 de konser basladi.
Unutmamaliyi söyleerken sarkinin icinde herkese hosgeldiniz dedi.
Ben en önde oldugum icin beni gördü yanima geldi ve elini verdii :21:
iki saniye bakistik sonra öbürlerine gitti onlara da el verdi.
Kölnü costurdu danslariyla sesiyle herseyiyle tarkan tarkandi iste :D
Konser süper bi konserdi hic unutmicam hayatimin en güzel günüydü diyebilirim emegi gecen herkese coook tesekkür ederim iyiki varsiniz
Tarkan seni cok ama coook seviyorum :10: :10: :41: :22:

devilscream
18-12-08, 17:01
"I love you too" güzel jest olmus:)
Umarim her Tarkan hayrani Tarkan'la görüsme firsatini yakalar;)

fincan
18-12-08, 17:23
yazını okurken ben heyecanlandım sen nasıl hissetmişsindir tahmin bile edemiyorum çok mutlu oldum adınıza, darısıda başımıza

hilfa
18-12-08, 18:13
:20: seninle birlikte sanki yaşadım o anı :20: senin ve diğer arkadaşların adına çok sevindim:20: darısı benim ve diğer arkadaşlarımın başına:41: Tarkanımın ne kadar samimi ve düşünceli olduğu birkez daha kanıtlandı:10:

sarıpapatya
18-12-08, 18:51
yaa ben bu anıları okurken mutlu oluyorum ama kıskanmıyorum dersem yalancının önde gideni olcam:) benimde böle bi anım olunca yazdıklarımı okurken bıkıcaksınız öle bi uzun yazcamki ;) içime işledi yaa bende istiyorummm...

TarkanColl
18-12-08, 19:08
Bende senin adına çok sevindim. :21:

İçeri girdiğimizde diğer TarkanColl üyeleride vardı dedin. Ebru, Harun filandamı vardı? Onlar Tarkan ile tekrar buluştuklarını söylemediler. Bunun nedenini merak ettim.

gülcan
18-12-08, 19:18
senin adına çok sevindim:)inşallah tüm Tarkancılara nasip olur...

Rumeli59
18-12-08, 21:22
Bende senin adına çok sevindim. :21:

İçeri girdiğimizde diğer TarkanColl üyeleride vardı dedin. Ebru, Harun filandamı vardı? Onlar Tarkan ile tekrar buluştuklarını söylemediler. Bunun nedenini merak ettim.

Ebrucum biz (Harun,Melike ve ben) Tarkanla görüsmedik yoksa söylerdik.

TarkanColl
18-12-08, 21:40
Ebrucum biz (Harun,Melike ve ben) Tarkanla görüsmedik yoksa söylerdik.

Tamam... :27:

siboss1992
19-12-08, 12:59
coooooook güzelldi tansuu... hala inanamiyorum ben..
aklima geldikce kalp krizi geciriyorum.. :4: :4:

tarkaseksüel
19-12-08, 14:24
anaaamm ne kadar heyecenlı yaaa bide tarkan herkese parfumunun adını soruyor heralde birisine daha sormuştu neyse tekra r söylüyorum darısı başımaaaaaaaa inşallah

tarkan_aski
19-12-08, 20:36
sagolun hepinize darisi basinizaa : )

diLosh
29-03-09, 19:27
çok şanslısın yaa senin yernde olmayı isteyen o kadar çok kişi varki şekil 1:A :D:D