PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köln Konser

siboss1992
17-12-08, 17:04
Selam Arkadaslar.

Ben ebru ablanin sayesinde köln konserine tarkanla bulusma imkanim oldu.
Ebru abla sana bunun icin coooooook tesekkür ederim.aslinda emegi gecen herkeze coooooooooooook tsk ederim. Neyse basliyayim.
2 saatlik yolculuktan sonra kölne varmistik.siraya girdim ve burda üye olan
Sally ve Ferya abla ile tanistim.Hep beraber Levent abinin bizi almasini ve
tarkanin yanina götürmesini bekledik.18:30 da muharrem abi bizi iceriye aldi
ve tarkanin yanina götürdü.Tarkanin odasinin önünde onun bizim yanimiza
gelmesini bekledik.Bi zaman sonra geldi. Önümdeydi. Inanmiyorum dedim ona
oda inan gibi biseyler dedi, hatirlamiyorum bile cünkü o an kendimde bile degildim hemen sarildim öptüm onu. Hic birakmak istemedim. Fotoraf cekildik beraber.
Imzasini aldikdan sonra ona onu bir daha öpebilirmiyim diye sordum. tabiki deyip
boynuna sarildim öptüm onu.
Bulusma cok kisaydi doyamamistim ama bunada sükrediyordum.
Henüz diyer fanlar iceri alinmadigi icin ilk siraya gecme imkanim vardi ve ben onu tabiki kullanmistim.ama neyazikki birsey unutmustum.Ben tarkana 3 sayfalik bir mektup yazmistim ve bulusmadaki heycanim yüzünden unutmustum vermeye.Ama kurtarici melegim levent abi gelmisti ve ben ona vermistim mektubu tarkana iletmesi icin.konser baslamisti cok yakisikliydi herzamanki gibi.bir zaman sonra üstünü degistirmek icin sahne arkaa gitmisti. geri geldiginde ona verilen hediyeler icin tsk etti ve sonra bir mektup da aldim okudum sibel nerde diye sordu. ben ismimi ondan duyunca zaten orda bayilmak üzereydim.kollarimi uzatarak burdayim diye isaret vermistim.beni görmüstü. karsima geldi aa biz görüsmüstük zaten dedi ve elini uzatmisti. bende evet dedim.sonra basardik dedi. simdi siz neyi basardik diye soru soruyorsunuzdur.
Düsseldorf ve köln konserine gitmek icin neler yapmadim bilemessiniz.yani oraya gitmem resmen mucizeydi. hele köln konserine.oda öyle basardik buraya gelebildin demek istedi. cooookk mutluydum, anlatilmaz bir duygu gercekten.
Konser bitmeden önce biraz haksizlik oluyo ama sadece 2 küpem var deyip bir küpesini bir kiza verdi.bende icimden keske diyerinide bana verse demistim.
allah dilegimi kabul etti. kiza küpeyi verdik den sonra benim güzüme bakti ve o arada arkamdan kizlar sibele vericek dedi. ve dogruydu .bana dogru geldi ve küpeyi verdi. arkadaslar ben hala inanmiyorum. cooooooooook güzeldii.. mükemmel resmen.. 16.12 benim dogum günüm denilebilir.. ben yeniden dogdum dün cünkü..:10: :10: :10:

fincan
17-12-08, 17:21
tebrikler sibel eminim çok mutlu olmuşsundur senin adına çok sevindim

siboss1992
17-12-08, 17:40
mutluuu nedemekk ucuyorum halaa..
gercekten inanilmaz bisey.. hatta ben hala inanamiyorum..

eLiF
17-12-08, 18:35
ne mutlu sana.. inş. burdaki herkes bi gün senin yakaladığın şansı yakalar

gülcan
17-12-08, 18:56
senin adına çok sevindim:)inş. tüm fanlara nasip olur..

TarkanColl
17-12-08, 19:35
Sibelcim dün senin günün olmuş...:36:

Bu geçirdiğin güzel günde büyük pay sahibi olan LEVENT'e çok teşekkür ediyorum. Ricamı kırmadı ve Tarkan'ın fanlarının Tarkan ile buluşmasını sağladı.

Ayrıca Sibel'in Tarkan'a iletilmek üzere verdiği mektupu Tarkan'a ulaştırmasına da çok sevindim. Başkası olsa belki bir köşeye atar vermezdi...

LEVENT :29:

sarıpapatya
17-12-08, 19:42
nekadar heycanlı olsuğunu anlamamak münkün değil eminim buraya yazarken bile heycanlandın:)) senin adına çok sevindim çok güzel bi anı ve hatıra olarak küpe var elinde inşallah bigün bizede nasip olur sende şimdi bizim için dua et olurmu bu arda ebru abla bu tarz organizasyonlar burda da bizler için gerçekleşmesini istiyorum nooluuurrr:)))

hilfa
17-12-08, 22:01
:20: Sibelcim senin adına çook sevindim :20: okurken sanki yanındaydım ve heycanlandım darısı benim ve tüm arkadaşlarımın başına diyorum:20: :10:

Rumeli59
17-12-08, 22:15
Sibeelllllllll cok tatlisin yaaaaa:-)))) var yaaaa Tarkan sana o aninda küpe veriken hic unutmam gercekten:-))) az kalsin bayiliyordun:-)))

tarkaseksüel
18-12-08, 15:54
darısı başımaaaaaaaaaa

siboss1992
19-12-08, 12:25
sagolun arkadaslar.. gercekten mükemmel bir duyguydu hala heycanlariniyorum hatirladikca... darisi gercektendee sizin basiniza..

siboss1992
19-12-08, 13:00
Sibelcim dün senin günün olmuş...:36:

Bu geçirdiğin güzel günde büyük pay sahibi olan LEVENT'e çok teşekkür ediyorum. Ricamı kırmadı ve Tarkan'ın fanlarının Tarkan ile buluşmasını sağladı.

Ayrıca Sibel'in Tarkan'a iletilmek üzere verdiği mektupu Tarkan'a ulaştırmasına da çok sevindim. Başkası olsa belki bir köşeye atar vermezdi...

LEVENT :29:

evet ebru abla.. gercekten og ün benim günümdüü.. dedigim gibi
dogum günüm sayilir.. hala cok mutluyum.. inanamiyorum aslinda hala..
keske yine sali olsa diyorum.. günleri geri alabilsem..
sana cok tsk ederim... :29:

siboss1992
19-12-08, 13:02
Sibeelllllllll cok tatlisin yaaaaa:-)))) var yaaaa Tarkan sana o aninda küpe veriken hic unutmam gercekten:-))) az kalsin bayiliyordun:-)))

Sende öylesin cnm benim.. sizi tandigim icin cok mutluyum..
evet gercekten bayilmak üzereydim..
nasil bayilmadim hala anlamiyorum.. bünyem bayabir güclüymüs..
bunuda anladim..

tarkan_aski
19-12-08, 19:34
aay evet sibel ya kalp krizinde gidioduk nerdeyse :D
O günü hic unutmicam hayatimin en güzel günüydü diyebilirim...

catlaq bebeq
25-12-08, 21:23
ayyyy ne güzel inanirim sana bende kalpkrizi gecirmek üzereydim küpeyi elime verdiginde karsimda ki bodyguarda bakip durdum gözlerimle yere düserse cabuk bana geri ver dercesine öldüm öldüm dirildim herkese nasip olur insallah yillardir istedigim tek sey tarkana yakindan bakip ona dokunabilmekti demekki baska bisey dileseymisim oda olacakmis............:D:D:D:Dbidaha ki konserde kesin tarkanimizin yanindayizzz

diLosh
29-03-09, 19:11
çooook sewndim senin adına çok qüzel şeyler yaşaMışsn inş biqün hepiMiz aynı duyquları yaşarız tekrar çok sewndim senn adına =)