PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan imajı nasıl olmalı...

michem
16-12-08, 20:08
Tarkanı Gerçekten Ilah Yapan 2001 2002 Yıllarıdır Bence Uzun Saç Ve O Micheal Jackson Tve Elvis Presley Tarzı Sahne Kostümleri Ile Tarkan Gerçek Tarkandı Tabi şimdiye Nazaran Daha Kıvrak Ve Hareketli Danslar Yapıyorru O Tarkanı Geri Istiyoruz Umarım Tarkan Sürekli Fenlerim Mutlu Dicene Bunu Okurda Biraz çekidüzen Verir Kendine

gülcan
16-12-08, 20:14
hayır Tarkan bence saçlarını uzatmamalı kısa saç ona çok yakışıyor ışıltılı elbiyseler değil sade ve doğal abartılı olmayacak şekilde kıyafetler giymeli şu an ki imajı harika özellikle de saçları;).. e tabii danslarına diyecek bişey yok aynen devam:)

TarkanColl
16-12-08, 20:22
Bende bu konu ile ilgili bir anket açacaktım. Tarkan'ın imajının nasıl olmasını istediğimizi yazalım bu başlık altında. Ve çıkan sonucu Tarkan'a iletelim... Birazdan bende isteklerimi yazıcam... :20:

popstareyup
16-12-08, 20:57
kimsenin olmadığı gibi bir goruntusu olmalı.
saçları uzun olmamalı asla karma gibi değil.
o hali kadar hiçbir hali bana itici gelmedi.
değişik kıyafetler star kıyafetleri içerisinde olmalı.
renkli tas kupeler kulağında hoş durabilir.
sarı meç atabilir saçlarına hiç denemedi onu.
kırmızı meçler çok hoştu hatta bir donem tarkanı taklit etmişti insanlar.

tarkantutkunu
16-12-08, 20:58
bana göre Tarkan'a yapılan eleştiriler haksızca
bin bir türlü insan var
her kafadan bir ses çıkıyor
Tarkan'da sonuçta bir insan
burası Tarkan fan sitesi ve bir nevi taraflı olmalı
ve tarkan'ı yaralamaya çalışanlara izin verilmemeli

2 sene içinde çok farklı bir tarkan göreceğimize inanıyorum
o çok tecrübeli şunu bilmemiz gerekiyor
Tarkan pop müziği Türkiye'de yaşam felsefesi haline getirmiş biridir
bugün o kadar çok taklit edilmesine karşın hep farkının farkına varmamızı sağlamıştır.

szr67
16-12-08, 21:03
Tarkan saç imajı olarak fazla horoz kafa saçı değilde az daha kısa saçla saçları karıştırabilir..parer pare klip arkası yayınındaki gibi..elbise olarak ışıltılı ve kıyafetler seçmeli yine örnek vericem dudu turnesinde kullandığı ışıltılı kostümler gibi...ona atlet pantolon yakışmıyor..birde tarkan şunu iyice dşünmeli sanırım türkiye de en fazla sahnede elbise değiştiren sanatçısı tarkan biraz da şöyle düşünebilir.repertuardaki şarkı seçimlerine göre kostüm yani ne biliyim slow şarkılarda 5kostüm hareketli şarkılarda 5 kostüm gibi..son bir kaç yıldır sahnede teknik açıdan olumsuzluklar gözüme çarptı.sahne hoş sade alımlı bir sahne yanlız vay anasını ne sahne ama gibi gelmiyor insana kenar truss'larda eksiklikler var ledlerin üstündeki kubbeler eksik..pankartlar yok..rihanna-chirstina agulera konserlerini izlemesini tercih ediyorum..tarkan'a teknik açıdan ne eksiklikler var ordan görür..:20:

TarkanColl
16-12-08, 21:14
Ben de Dudu dönemindeki gibi ışıltılı kıyafetler, parlak taşlarla işli pantolonlar giyinmesini isterim. Tshirt bile giyinse pırıltılı ve özel olmalı. Sahne ışıklarının yansıması ile ışıldayan taşlar, Tarkan'ın sahneye yaydığı ışık ve saçlarını her savurduğunda etrafa dağılan ter taneciklerinin pırıltısı birbirine karışıp seyredenleri büyülüyor.

Ayakkabılarıda çok özel olmalı. Şu anda spor tarzı benimsemiş iyi güzel ama ben Tarkan'a tarz kıyafetleri daha çok yakıştırıyorum. Sporları özel hayatında giymeli bence...

Tarkan'a özel kıyafetler diken zevkli bir modacı ile çalışmasını isterim. Bir dönem Bahar Korcan ile çalışmıştı. Yeni ve hevesli bir çok modacı var. Tarkan ile çalışmak onlar için de heyecan verici olur. :20:

bounce
16-12-08, 22:26
sakın karma dönemindeki gibi saçlarını uzatmasını beklemeyelim...o dönem çok güzel bi imajdı ama yeni bi stil yaratmalı..2006 daki harbiye kıyafetleri mesela açılıştaki kıyafeti çok hoştu....kırmızı ton ağırlıklı olabilir...ama sakın ama sakın sokakta giydiği kıyafetleri sahnede giymesin...onun 2008 deki konser kıyafetlerini ben sokakta giyiyorum ...ama tarkan bu kıyafetleri sahnede giymemeli.....
ben bi başka konu hakkında da görüş bildirmek istiyorum ntv ye katıldığı programda banu güven metamorfoz çok eleştirildi demişti tarkan da hayranlarım beğendi dedi ...hayır ben tarkandan başka kimse dinlemeyen bi adamım bu albümü hiç beğenmedim ve ben artık tarkan konserlerinde unutmamalı gül döktüm yollarına kış güneşi vs vs....eski şarkılar dinlemek istemiyorum...yeni şarkılar istiyorum ama yeni şarkıları lütfen eskileri aratmasın...yine eski albümlerinin üstüne çıksın...
asla elektronik bilgisayar tarzı bi albüm yapmasın...birde albüm çıktıktan sonra albümün hakkını vermeli..çok konser vermeli...mesela karma döneminde albüm çıkmadan başladı tarkan konserlere.....
metamorfoz tamamen hatalar zinciriydi....albüm çıktıktan sonra türkiyede ilk konserini 6 ay sonra verdi bu çok büyük bi hata...albüm çıktıktan tam 3 hafta sonra klip yayındaydı...bu 2.büyük hata....daha çok var ama tarkanı kırmak istemiyorum....
birde sahneye çıkışı çok vasat.....2004 2005 dönemlerinde sahneye çok fiyakalı şekilde çıkıyordu...yeni bişeyler bulmalı sahneye çıkarken...mesela sahneye çıkarken yer yerinden oynatacak bi görsellik olmalı havai fişekler v.s v.s tıpkı 2004 ve 2005 teki gibi.....
vay anam vay da hiç ama hiç dans etmiyor.....dans konusunda geliştirmeli kendisini....
ama yinede ben bu adamı çok seviyorum.....
lütfen bu yazım tarkan a iletilsin...

tarkaseksüel
17-12-08, 15:41
bence dudu dönemımde kı pırıltını pantolonlar tişörtler olmalıı sahnede ona takım elbise pek yakışmıyorr bu onun dansını da etkılerr.şarkıları kıvrak olmalı ve sahnede bir güzel oynamalı.şu ankı tarzı bereli falan bence yenı tarzzı için ibr şaşrtmaca bizim için belki saclarını uzatıyordur onun için takmıştır bereyii . kulağında taşlı küpeler olmalı . yani parıltılı olmalı biraz sahnede ışık flan olduğu için. su na için baska birşey gelmıyor aklıma olursa yıne eklerimm

bide bi markayla nalaşsın ona dıkılen kıyafetlerin üretimi yapılsın bizde alabıleleım.Üzerinde tarkan imza ve resimli bi tişört hoş olmaz mı veyaaa onun gündelik giydiği kıyafetlerden bizdede olsa her tişörtün veya gömleğin sağ alt köşeşide tarkan imzassı olsa logo gibi sanki bence süper olurr

veli
17-12-08, 17:04
bence metamorfoz tarzında devam etmeli ....,
sert müzik.. sert bir dans

devilscream
17-12-08, 17:30
Saçlari,sakallari iyi aslinda ama biraz sade sanki
Yani sacini sakalini öyle yapan cok kisi var,değişebilir...
Kiyafetleri cok sade ama cok parlak,taşlı şeyler giymesini de istemem
Sahneye cikisina da eskisi gibi özen göstermesi cok güzel olur
Danslari için bi sey demeyeceğim,bacaginda olan bi rahatsizlik var
ayrica eskisi gibi kivrak danslar beklemek yanlis olur
yaşı buna engel cünkü
Tarkan yaşlı değil ama gençte değil...

hilfa
17-12-08, 20:53
yaşı buna engel cünkü

:20: sana tamamen katılıyorum.Gerçi Tarkanım her yaşta mükemmel:10:

bounce
17-12-08, 21:50
yaşı buna engel cünkü

sadece dans fikrin hakkında konuşacağım...tolgahan diye biri var ve o adam en az 50 den fazla...tarkan kendisine iyi bakarsa 60 yaşına kadar dans eder...bence dans konusunda geliştirmeli..

kevser
17-12-08, 22:54
saçları uzun olmasın ve sakalsız olmasın yeter bence ama metamorfozun ilk çıktığı zaman ki halide olmasın o zaman armuta benziyodu tövbe:)ama sonra pare pareyle düzeltti kendini o halleri güzeldi kirli sakal ve kısa saçlı çok güzel oluyo

devilscream
18-12-08, 00:18
sadece dans fikrin hakkında konuşacağım...tolgahan diye biri var ve o adam en az 50 den fazla...tarkan kendisine iyi bakarsa 60 yaşına kadar dans eder...bence dans konusunda geliştirmeli..
Kisinin bünyesine göre değişir bu yaş ve esneklik
ama genelde yaş ilerledikce esneklik,kivraklik azalir,Genelde diyorum!
Tarkan da o genel konum içinde demek ki!

Bounce21
18-12-08, 01:12
Tarkan ne imajda olursun olsun hosh bence. Bu yakinda Berlinde olan konserinde olan imaji cok hostu, saclari giysisi ayakkabilari danslari superdi..Tarkanin hareketliligine gelince, ben gerci onun konserinde olmadim ama cok izledim videolarini ve konserde cok hareketli. Siz onun baska nasil olmasini bekliyorsunuz ki?

x_y_z
18-12-08, 01:49
metamorfoz a devam kenidisi öyle mutluysa..
fanlarını düşünen yok...orada bir megastar var uzakta,
o megastar bizim megastarımız..görmesek te duymasakta...

szr67
18-12-08, 01:56
tarkan nın danslarına bişey demem çünkü arkadaşın dedği gibi diz kapaklarında bir sorun var tarkanın farkındaysanız kuzu kuzu dansını oynayamıyor artık.. sahne görsellğine önem verse yeterli

Ferya
18-12-08, 12:24
Tarkanin her hali hos ve güzel.

tarkaseksüel
18-12-08, 15:38
bence karma albümü felsefesi ve tarzzı karma2 karma3 ve en sonunda dudu ve metamorfoz seklınde gelişmeliyid çünkü tarkanın karma ve dudu albümlerindeki tarzı, ritimler ve dans çok güzeldii ve ritim gereği kıvraklık geektiriyordu sahnede bu da herkesin hoşuna gidiyordu bence bu sayede söhreti dahada fazla yakalayabılırdı dunya çapında

TarkanColl
22-12-08, 20:11
Hepimiz farklı görüşler yazmışız. Tarkan'a 2009 imajı belirleyemedik mi ne?

tarkaseksüel
22-12-08, 20:22
bu kadar kişinin aynı fikirde buluşması bence zor birazz :d

emrecoll
24-12-08, 00:09
bence tarkanın dış görünüşüyle uğraşmayı bırakın..bu adam 50 60 yaşına geldiğinde dinlemeyecek misiniz??bırakın dış görünüşü artık sesine kulak verin..

devilscream
24-12-08, 00:23
bence tarkanın dış görünüşüyle uğraşmayı bırakın..bu adam 50 60 yaşına geldiğinde dinlemeyecek misiniz??bırakın dış görünüşü artık sesine kulak verin..
Öncelikle forumumuza hoşgeldin;)
Biz Tarkanin sesinin ne kadar olağanüstü olduğunu biliyoruz zaten
Bu zaten tartisilamaz,kimsenin de dis görünüsüyle ugrasmiyoruz
Sadece bir fikir paylasimi,zaten neden bir Tarkan konserine gittiğimizde
veya bir klibini izlediğimizde o mükemmel sesi ve sarkilarinin yaninda
iyi bir görüntü de görmeyelim değil mi:) Konunun asil amaci da en azindan benim için böyle
Forumda her zaman aktif olman dileğiyle,en iyi Tarkan forumundasin;):20:

levent_taka61
26-12-08, 03:27
tarkanın imajı olması gerektiği gibi zaten tarkan işte böyle olmalı şekil a da gördüğünüz o an gibi !!!!!!!

Ganador
28-12-08, 21:46
Su andaki tarzini hic begenmiyorum.Hele en son almanya turnesinde kafasindaki bantla fln hic olmamis.

Genel olarak karma zamanindaki tarzini herkez sevmis ve efsane olmus,onu tekrarlamasin ama paralel bir seyler olabilir.Posu olayi tuttu mesala,onun gibi moda yaratacak seylere yonebilir.

Sahne konusunda produksiyon olarak daha renkli olabilir.Sahneye cikisi asonsorle ve daha gorkemli olabilir.Sarkilarida biraz degistirebilir konserlerde daha uzun bol dansli.
Ses ve yorum olarak zaten bir numara,bence sahne olarakta bir numara ama kendisiyle yarismasi lazim

eLiF
29-12-08, 02:43
son hali benim için gayet iyiydi
en iyisine kendisinin karar vereceğine eminim