PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Ben de şaşırdım"

TarkanColl
27-05-06, 02:27
"Ben de şaşırdım"
http://www.kibrisgazetesi.com/img/news/2006.05.26_11-12-14BENDESASIRDIM.jpg 8 yıl aradan sonra yeniden adamıza gelen Tarkan'ın, gördüğü olağanüstü ilgi devlet protokolünün üzerindeydi. Sanatçı Ercan Havaalanı'nda düzenlediği basın toplantısında, "Geçmişte Kıbrıs'ta bu kadar ilgi görmüyordum. 8 yıl ardan sonra gördüğüm ilgi karşısında ben de şaşırdım" dedi
Konser için adamıza gelen Tarkan'ı, Ercan Devlet Havaalanı'nda yaklaşık yüz kişilik gazeteci ordusu ve hayranları karşıladı
"Ben de şaşırdım"
8 yıl aradan sonra yeniden adamıza gelen Tarkan'ın, gördüğü olağanüstü ilgi devlet protokolünün üzerindeydi. Sanatçı Ercan Havaalanı'nda düzenlediği basın toplantısında, "Geçmişte Kıbrıs'ta bu kadar ilgi görmüyordum. 8 yıl ardan sonra gördüğüm ilgi karşısında ben de şaşırdım" dedi
Tarkan'ın, bu akşam saat 22.00'de Jasmine Court Hotel'de vereceği konserine Güney Kıbrıs'tan gelecek hayranlarının da olması sanatçıyı heyecanlandırıyor. Tarkan, yaptığı açıklamada "Konsere yaklaşık on bin kişi bekliyorum. Programım boyunca sadece kendi şarkılarımı seslendireceğim. Müthiş bir konser olacak" diye konuştu

Megastar Tarkan, Ercan Havaalanı'ndan 8 özel araba, ambulans ve polis eskortu eşliğinde ayrılıp konaklayacağı Jasmine Court Otel'e gitti
Mustafa ÖZSOY
Konser vermek için dün adamıza gelen Megastar Tarkan, "şarkılarının barış mesajı vereceğini" söyledi. Ercan Havaalanı'nda VIP salonundan kendini bekleyen yaklaşık yüz kişilik gazeteci ordusuna açıklamalar yapan sanatçı, 8 yıl aradan sonra konser için KKTC'ye yeniden gelmekten dolayı heyecanlı olduğunu belirtti.
Girne Jasmine Court Hotel'de vereceği konserine, Güney Kıbrıs'tan da hayranlarının geleceğinin sorulması üzerine Tarkan, "konserimde Kıbrıs'ın iki tarafındaki insanların bir araya gelecek olmasından dolayı heyecanlıyım" dedi.
"Şarkılarım barış mesajı veriyor" diyen Tarkan, konserinde sadece kendi şarkılarımı seslendireceğim. Rumca şarkı söylemeyeceğim ama süper bir konser yanında barış konseri olacağına inanıyorum" diye konuştu.
Yeni İngilizce albümü "Come Closer"in ardından ilk konserini KKTC'de vermesinin özel bir nedeni olmadığını belirten Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk'ün konsere gelmeyeceğini söyledi.

8 yıl sonra yeniden konser verecek
Tarkan, Kıbrıs'taki hayranlarıyla 8 yıl sonra bugün yeniden buluşacak.
Geçmiş dönemlere baktığımızda Tarkan, adamızın çeşitli bölge mekanlarında konserler vermişti. O yıllarda henüz daha Türkiye starları arasındandı. Ancak geçen zaman içinde çalışarak dünya starı olup çıkıvermiş.
Ve Tarkan, dün adamıza ayak bastığında mutluğunu şu ifadelerle yansıtıyordu: "8 yıl önce geldiğimde daha bir toydum ama şimdi olgunlaştım. Bu uzun süre ayrılıktan sonra vereceği konserimde ben de hayranlarım kadar heyecanlıyım."
Dün sanatçının Ercan'da devlet protokolünün üzerinde karşılanması da bunun en basit göstergesiydi.
Tarkan, şaşırdı kaldı

Tarkan, kendisine 8 yıl önce konserler için adamıza normal bir sanatçı gibi geldiğini, oysa şimdi üst düzey devlet adamlarına uygulanan protokolün üzerinde olduğunu sorduğumuzda sanatçı sadece, " ben de şaşırdım" ifadesini kullandı.
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tarkan, Ercan Havaalanı'ndan 8 özel araba, ambulans ve polis eskortu eşliğinde ayrılıp konaklayacağı Jasmine Court Otel'e gitti.
Megastar Tarkan'ın yıllardır üzerinde çalıştığı İngilizce albümü "Come Closer" yaklaşık iki ay müzik marketlerde yerini almasından sonra ilk konserini saat 22.00'de verecek.
Albüm çalışmalarını ABD ve Londra'da yapan ve dünyaca ünlü müzisyenlerle çalışan Tarkan, yeni çıkan albümü ile birlikte vereceği konser ülkemizde olduğu kadar Türkiye'de de merakla bekleniyor.
Tarkan'ın konseri Jasmine Court Hotel'in bahçesindeki 5000 m2'lik çim alanda kurulan dev bir platform üzerinde gerçekleşecek.
Tarkan, dans şovları ve İngilizce şarkılarının yanı sıra Kıbrıslı hayranları için repertuarında sürpriz şarkılara da yer verecek.

http://www.kibrisgazetesi.com/?newsid=28537&category=3

HakanÇelik
27-05-06, 11:25
kıbrısda da yer yerinden oynadı...
tarkan bu nereye gitse olay oluyor..........

:36_1_33[1]:

eratin
27-05-06, 22:20
kıbrısa dabravo bravo bravo bravo bravo

gökçem
27-05-06, 23:28
tarkan işte yaa HER YERDE NASIL SEWİLİYOR

EmiLy
28-05-06, 00:24
evet her yerde değişmez kural...Tarkan gittiği zaman yer yerinden oynuyor...