PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ne yapmak istiyor ??

x_y_z
15-12-08, 02:21
arkadaslar Sezer 'in actigi konudan sonra nasil derler,burama kadar geldi yani.. yeni imaj falan rezalet ! Tarkan ne istiyor bilmiyorum ama ,son 3 yildir fanlarinin yarisini kaybetti bile bile.!
şöyle başliyim..come closerı çıkarttı...sanki kendi albümü değil gibi davrandi,birakin promosyonu klip bile çekmedi..!! bounce klibi neydi öyle
berbat..! oysa öye patlama yapacak şarkılar vardı ki [just like that,why dont we,mine,mass confusion..vs] gitti abuk subuk şarkılara klip çekti..sonra da vazgeçti halyle ..başarılı olamadı..bizde burada çok afedersiniz mal gibi bekliyoruz yeni ingilizce albümü..oysa çıkarsa ne olacak..yine abuk subuk 1-2 şarkıya klip çekicek hoppaaa alın size albüm(!) ... neyse.olmadi..türkçe albüme geçtik..10 şarkı var..olabilir..ama 10 uda elektronik .. ! abi ne yapmaya calisiyorsun sen..hande yenere mi benzicen..robot gibi mi dans etcen ?
"askim,adeta sana hipnozuum" gibi abuk subuk sasrkilar mi söylicen handeyener gibi ? kesinlikle hande hanim yada hande hanimi sevenlerle alip veremedigim yoktur..benim tek kizginligim dünya stari(!) tarkan'a .. ! her neyse..vay anam vayin güzel klibinden sonra patlaklar vermeye basladi..avrupaya ffazla gitmemeler..sadece almanyada ve rusyada konserler..pare pare gibi saçma şarkılara klipler..dilli düdük gibi çaıntı klipler..iğrenç imajlar..daha da neler nelr..yok efendim doğayı korumalar,
doğayı krumayi bir almanya konsrinde söylemeler.. ! iyicene çığrından çıktı..
ve maasef arkadaslar..artık tarkan eşittir gözümde yalın,keremcem..hç kusura bakmayin valla..kendisi istedi.. :) malasef bitaih bitti.. :)

bounce
15-12-08, 02:48
ben sadece şunu söyleyeceğim ingilizce albüm çıkarmaya gerek yok...

x_y_z
15-12-08, 02:59
ooo tek ing. albüm olayi olsa gözüm kapali tamam bosver derim..bu metamorfoz da yasadiklari tam bir fiyasko..son çırpınışlarıydı..kuşun kanadı koptu.. laf yerine ulaşmıştır umarım..

hilfa
15-12-08, 11:15
biraz acımasız bir eleştiri yapmamışmısın?tamam ingilizce albüm konusunda haklısın:20: diğer konularda Tarkanım hep aynı tarzda değil de metamorfozda yeni bir tarz denemişse ne olmuş yani?fanların yarısını kaybetti demişsin onlar bana göre fan değildir fan her zaman iyide de kötü de de destek olandır:20: :41:

tarkaseksüel
15-12-08, 14:10
sana ingilizce albumun klıplrı konusunda katılıyorum hiçsahip çıkmadıı sadece 2 klip çekti bıraktı halbuki o albümde çok süper şarkılarvardı.
amahande yener konusunda sana ktılmıyorumm.kadım elektronuık muzık çıkararark türkıyerde elektronık muzikde şuan bir numara vedeğişik şeyler yapıyor.gerek kıyafeti gerekse şarkılarıyla.ben onu herzamandesteklıyorumm.hep aynı şeylert hep aynı şeyler bıkmıştımartıkk bu değişiklik benim çok hoşuma gitti.acaba bu sefer ne değişiklik yapacak diye beklıyorum şarkılarıdaapuk sapuk değill iyice dinlendiğindendolaylı yollarla anlatılmış bır çok mesaj var

karanlıkta daha nekadar bekler insan oğlu yeter yeter
kalbin bunun için atarsa gel düş kurmaya
yalnızlıkla daha ne kadar yaşar insaoglu bite biter
tanrı bunun için yaratmış gel düş kurmaya

küçüktüm sevdiğim adamlardan kadınlardan
büyüdüğümde sanki yalan olmuşlardı
yalanlar içinde yalanlar seçenlere
bnm gibi aşık olmuşlardı (x3)

[NAKARaT]
romantik yalanların ağzına çk yakışıor
senarist ruhun habire çalışıor
bi yanın insan sarrafı sıfır kompleks
pinokyo pinokyo ne kadar güsel yüsün var
tahtadan gücün war
pinokyo pinokyo ne kadar çk sözün war
o kadar uzun burnun war

büyüktüm sevdiğim adamlardan kadınlardan
gördüğümde sanki masal olmuşlardı
masallar içinde kaybolup gidenleri
sevmek için mağlup olmuşlardı(X3)

asd1234
15-12-08, 21:19
"Beni ateşe atmadan önce,vicdanına bir sor diyor!"

Çok sert çıkmışsın Evrim. Fikirlerimi szr67'nin açtığı,resimlerin olduğu başlıkta uzun uzun anlattım zaten.Ama yine söylüyorum,bu kadar sert olma lütfen Evrim'cim.

ozangüney
15-12-08, 21:20
ing albüm konusunda haklısın ama metamorfozun sonuna kadar arkasındaym çektiği kliplere imaj kötüydü ama şarkılar 1 senedir devamlı dinliyorum klipleri izliyorum hiçbıkmadımmm

GMZ
15-12-08, 21:39
bencede çok sert olmuş ....tamam bitanemizin hatalı yanlarınıda görmeliyiz ama birden ateşe atmışsın onu hem insanlık hali insan hayatında böle bocalamaa dönemleri olup hatalar yapabilir asıl sonucu bekleyerek yorum yapalım bence..:)

x_y_z
15-12-08, 21:42
hı hı .. siz daha kendinizi kandirin..tarkan'i herkes taniyor , o bir star... tabi tabi.. :) tarkan'i pop star olarak taniyanlar anca 1999 dan taniyordur..arada 10 yıl geçmiş..ben ona neden hala popsta deyim ki...!! tarkan şişirdik arkadaşlar kabul edin..valla isterseniz banlayin,bunu söylerim...TARKAN ARTIK STAR DEĞİLLLLL!

Ozz
15-12-08, 21:48
İmaj hiçbirşeydir .. hehe...geçicidir, hatta sadece konsere hastır diye düşünüyorum..telaşlanmaya gerek yok. Tarkan artık görüntüsü ile çok da oynamaması gerektiğini bilir herhalde...

x_y_z
15-12-08, 21:54
@Ozz : bir saattir anlatmaya calistigim tek konu imaj degil..imajini salla gitsin..ciplak ciksa sahneye yine dinlenir..ama sarkilari .. klipler.. calinti klipler..abuk subuk sarkiilar..bilmem neler..daha neler ... !!

hilfa
15-12-08, 22:00
senin derdin ne anlamadım:9: evet Tarkan artık star değil o bir MEGASTAR bunu demek istiyordun herhalde.:10: ayrıca kimse kusursuz değildir eğer seviyorsan onu herşeyiyle seviceksin eleştirsende hep yanında destek olucaksın :20: ben seni anlayamıyorum????

hı hı .. siz daha kendinizi kandirin..tarkan'i herkes taniyor , o bir star... tabi tabi.. :) tarkan'i pop star olarak taniyanlar anca 1999 dan taniyordur..arada 10 yıl geçmiş..ben ona neden hala popsta deyim ki...!! tarkan şişirdik arkadaşlar kabul edin..valla isterseniz banlayin,bunu söylerim...TARKAN ARTIK STAR DEĞİLLLLL!

Lütfen üyeler bu derece laubali cevap vermeyiniz!
Tarkan'in bereli, gozluklu, kalin yelekli goruntuleri benide sasirtti ama, edebini adabini koru lutfen.
Bu konuyu ayni tutumla devam ettirirsen konuyu kilitlemek zorunda kalirim. Diger üyeler nasil sakin kaliyorsa sende öyle olmayi dene bence.

devilscream
15-12-08, 22:09
@Ozz : bir saattir anlatmaya calistigim tek konu imaj degil..imajini salla gitsin..ciplak ciksa sahneye yine dinlenir..ama sarkilari .. klipler.. calinti klipler..abuk subuk sarkiilar..bilmem neler..daha neler ... !!
Tarkan'ın eskisi gibi olmadığı bi gerçek
Ama sen Türkiye'de ki diğer sarkicilarla eş tutuyorsun
Tarkan ne olursa olsun Türkiye'nin her zaman en iyisidir
Bunu tartismaya bile gerek yok diye düsünüyorum
Metamorfoz albümü Avrupa'da tutmadı,biliyoruz
Come Closer basarisiz oldu,biliyoruz
Dilli Düdük calinti klip,biliyoruz vs. vs
Bunlar hep bildiklerimiz şeyler zaten
Sen de her firsatta bunlari söylemek yerine yeni bi seyler bulda
biz de her yorumunda bu seyleri tekrar tekrar okumayalim...

x_y_z
15-12-08, 22:15
Tarkan'ın eskisi gibi olmadığı bi gerçek
Ama sen Türkiye'de ki diğer sarkicilarla eş tutuyorsun
Tarkan ne olursa olsun Türkiye'nin her zaman en iyisidir
Bunu tartismaya bile gerek yok diye düsünüyorum
Metamorfoz albümü Avrupa'da tutmadı,biliyoruz
Come Closer basarisiz oldu,biliyoruz
Dilli Düdük calinti klip,biliyoruz vs. vs
Bunlar hep bildiklerimiz şeyler zaten
Sen de her firsatta bunlari söylemek yerine yeni bi seyler bulda
biz de her yorumunda bu seyleri tekrar tekrar okumayalim...

ohoooo o kadar olsa amenna..
konserler tutmadi biliyoruz,
faanlari neredeyse 3 te birine düştü biliyoruz [belli..korsana rağmen bazi isimler 1 milyon satabiliyor..ama tarkan 600 bine geliyor yavas yavas..ki o isimlerin albümü cikali en fazla 5-6 ay oldu,tarkanin albümü 10 gün sonra 1yil olucak. :)
sezen aksudan destek almayinca neler oluyro biliyoruz..
hüp de bsarili olmadi kuzu kuzuda avrupada..kabul edin..karma sadece 250 bin satti.. oda ruslar sayesinde.170 bini silip süpürdüler.. :)
dududa cok abuk subuk sarkilar vardi..thm tsm takildi ve tiraj düsük kaldi..dudu disinda göbek atilcak sarki yoktu..metamorfoz da batti.. biliyoruz biliyoruzbiliyoruz..ayrica bu formda sunu görüyorum...TARKAN SÜPERSTAR deyince forumun krali oluyorsun,TARKAN ARTİK STAR DEĞİLdeyince forumun ba belasi..ne var bunda kabul edin..! :19:

popstareyup
15-12-08, 22:17
canım ya bu tum hayran siteleri için gecerli.
eleştiri yapılabiliyor yinede burada bence yani.
ben bir tek burada birde madonnanın fan sitesinde eleştiri yapabiliyorum.
diğerlerinin açılma amacaı tamamen yalakalık mesala.

tarkantutkunu
15-12-08, 22:18
birileri tarkan'ı çekemiyor
saçmalama dereceler'inide geçiyor
belkide ilgi çekmek istiyor

benim anlamadıgım neden bir insan hep kendi düşüncelerini başkalarına israrla kabul ettirmek ve herkezin doğrusu olarak göstermeye çalışır.

şu sözler tarkan'ı hepimizin gözü önünde küçük düşürmeye çalışmaktan başka birşey değil
tarkan'ı çekmeye çalıştıgın yere dikkat et düşmeyesin...

devilscream
15-12-08, 22:25
ohoooo o kadar olsa amenna..
konserler tutmadi biliyoruz,
faanlari neredeyse 3 te birine düştü biliyoruz [belli..korsana rağmen bazi isimler 1 milyon satabiliyor..ama tarkan 600 bine geliyor yavas yavas..ki o isimlerin albümü cikali en fazla 5-6 ay oldu,tarkanin albümü 10 gün sonra 1yil olucak. :)
sezen aksudan destek almayinca neler oluyro biliyoruz..
hüp de bsarili olmadi kuzu kuzuda avrupada..kabul edin..karma sadece 250 bin satti.. oda ruslar sayesinde.170 bini silip süpürdüler.. :)
dududa cok abuk subuk sarkilar vardi..thm tsm takildi ve tiraj düsük kaldi..dudu disinda göbek atilcak sarki yoktu..metamorfoz da batti.. biliyoruz biliyoruzbiliyoruz..ayrica bu formda sunu görüyorum...TARKAN SÜPERSTAR deyince forumun krali oluyorsun,TARKAN ARTİK STAR DEĞİLdeyince forumun ba belasi..ne var bunda kabul edin..! :19: Tarkan star değil demekte bi sey yok
Ama bunu her firsatta dile getirmek hoş olmuyor
Ben düsüncemi ve doğru olani söyledim
Daha fazla da cevap vermeyeceğim sana...

x_y_z
15-12-08, 22:31
ben de zaten foruma konu actim ... o kadar kimseye cevap vermedim..alinmasi gereken bir kisi varsa, o da Tarkan'dir..ki bence ona da sorarsaniz,artik eski günlerimi özlyüorum der.. !

popstareyup
15-12-08, 22:35
sen baslıkta sormuşsun ya tarkan ne yapıyor?
bence birseyler yapmadığı için bu son duruma geldi.
o uyan nasıl birseydir oyle....

siboss1992
15-12-08, 22:56
bana göre düsündükleriniz yanlis..
tarkanin belki bu aralar kötü zamani olabilir
ama nolsun bir fanleri olarak hep arkasinda durmaliyiz..
metamorfoz albumu de gayet güzel .. yeni birsey denemis iste..
hep ayni seyleri söylicek diye birsey yok..

hayallerimolmasa
15-12-08, 23:07
:19: herkes gidebilir.ben sonsuza kadar yanındayım.

hilfa
15-12-08, 23:51
sen baslıkta sormuşsun ya tarkan ne yapıyor?
bence birseyler yapmadığı için bu son duruma geldi.
o uyan nasıl birseydir oyle....
Tarkanın son durumunda ne var anlayamadım:9: ayrıca uyan parçası gayet güzel :20: arkadaşım beğenmiyorsan çıkarsın sahneye işte budur dersin :20: Tarkanın parçalarını dinlerken anlayarak dinlemeye çalışırsan gayet güzel olduklarını görüceksin:10: ayrıca Tarkanın yalakalık yapılmasına ihtiyacı yok:20:

x_y_z
16-12-08, 00:10
Tarkanın son durumunda ne var anlayamadım:9: ayrıca uyan parçası gayet güzel :20: arkadaşım beğenmiyorsan çıkarsın sahneye işte budur dersin :20: Tarkanın parçalarını dinlerken anlayarak dinlemeye çalışırsan gayet güzel olduklarını görüceksin:10: ayrıca Tarkanın yalakalık yapılmasına ihtiyacı yok:20:
inan,bu kadar hata yapmam.. :9:

popstareyup
16-12-08, 00:20
benim gozumde uyan sarkısna mukemmel demek diğer o harika tarkan sarkılarına hakaret etmek demektir.
bu kadar berbat daha bir sarkı duymamıştım tarkandan.
allahtan ben koru korune hayran falan değilim.
kötüye iyi demek ancak gormemezliktir.

dudu
16-12-08, 00:51
x_y_z arkadaşım ,bunu yapma bari pare pare ye iğrenç demişsin senin için sadece sahne, ışık dans, ve kıyafet mi önemli .insanların duygularıyla oynuyosun resmen. tarkan o şarkıda hayatını anlatıyo içini döküyo emin olki bizim yaşadıklarımızdan fazlasını yaşadı o ...

**MegaStarkan**
16-12-08, 12:45
Biraz daha olgun ve ilk okul cocuklarin seviyesinde yazilmasa elisdiriler belki daha az tepki alinir...

serce
16-12-08, 14:30
sana katilmiyorum:16:

tarkaseksüel
16-12-08, 14:31
bazı arkadaslar sarkılara mahna buluyor ama onların söylediklerini de gördükk. "o nasıl bişedir öyle"

ben her zaman tarkanın arkasında olucam en kotu şarkılarıda söylesede fun olmakda bunu gerektirir. böyle biri olduğum içinde gurur duyuyorumm kendimden... yoksa burda olmazdım forumun bi temizslenmesi lazım bencee

tövbe tövbe.. benımde sıbırlerımı bozdunuzz arkadaslar biz daha kenddi içimizde tartışırsak diğerleri naparr ...

bounce
16-12-08, 22:39
benim gozumde uyan sarkısna mukemmel demek diğer o harika tarkan sarkılarına hakaret etmek demektir.
bu kadar berbat daha bir sarkı duymamıştım tarkandan.
allahtan ben koru korune hayran falan değilim.
kötüye iyi demek ancak gormemezliktir.
tüm yorumlarına baktım genel olarak tarkanla ilgili bişey beğendiğini görmedim...tamam bazı şeyler herkese uymayabilir...mesela uyan ya da metamorfoz albümü...ama karma imajı kime sorsak en iyi haliydi.....ama ben şimdi senin yazdıklarını düşündüm de tarkanın hangi haliyle tarkan hayranı oldun acaba...ya da hangi albümüyle....

sEçİl
16-12-08, 23:48
çok abartmısssın ewrım ya sende bızde bole yaparsak baskaları neler yapmaz bıraz daha ınsaflı elestır gercı bu senın kendı fıkrın ıng albumde sahıp cıkmamasına katılıorum sadece dgelrıne hıc ama hıc katılmıorum

Bounce21
17-12-08, 00:30
Offf :( senin bu yazdigini okuyunca aglamak istedim ya! nasil boyle kotu konusa bilirsin ki?? senin Tarkana olan sevgin BIR HEVES di, o zaman bizim sucumuz ne? Tarkanin yaptigi hic birsey degersiz degildir.. soylediklerinin hic birine katilmiyorum sorry.

hilfa
17-12-08, 00:36
Biraz daha olgun ve ilk okul cocuklarin seviyesinde yazilmasa elisdiriler belki daha az tepki alinir...
artık söyleyecek bi söz bulamıyorum seviye meselesi diyorum ve Tarkanımın bu kadar hayranı varken :10: 1 eksik olmuş çok ta tınnnnnn:16:bu arada bounce sana katılıyorum teşekkürler:20:

MassConfusion
17-12-08, 02:05
İngilizce albüm konusunda haklısın. Diğer konularda bende sana karşıyım.

veli
17-12-08, 11:54
şahsen METAMORFOZ çok güzeldi ...
nerden çıktı ki şimdi imaj kötü falan ya..
çok iyi olmuş yeni imajı ....
yoruma gerek yok ....

trkntrkn89
17-12-08, 12:13
micheal jackson da şu an bişi yapmıo ona kimse böle laf atmıo,hala popun kralı...

tarkanda megastarı....

ing. albümde herkesin fikri aynı nie hemen vazgeçti anlamadım,tmm türkçe aalbüm çıkardın ikisini birden devam ettirebilirdin avrupada yabancı klip gelsin türkiyede türkçe....

metamorfoz konusu ise daha çıkmadan tarkan demişti popu değiştircem die ama fazla tutmadı bu değişim,biz bilioruzki tarkan istediği zaman o özlediğimiz şarkılarını yapabilir ama farklı yollara sapıo,mesela çakmak çakmak nasıl tutmuştu yani bu tip şarkıları yapmak tarkana kolay ilkbaharki albümü bence bu tarz yapcak o zamanda xyz dönersin foruma:D

kantar
02-01-09, 22:13
bence tarkanin yaptigi her albüm kendine özgür bir albüm dür, hepsinin ayri bir keyifi ve ayri bir tarzi var bu yüzden zaten tarkan da bir megastar!!

Bamboo
02-01-09, 23:17
arkadaslar Sezer 'in actigi konudan sonra nasil derler,burama kadar geldi yani.. yeni imaj falan rezalet ! Tarkan ne istiyor bilmiyorum ama ,son 3 yildir fanlarinin yarisini kaybetti bile bile.!
şöyle başliyim..come closerı çıkarttı...sanki kendi albümü değil gibi davrandi,birakin promosyonu klip bile çekmedi..!! bounce klibi neydi öyle
berbat..! oysa öye patlama yapacak şarkılar vardı ki [just like that,why dont we,mine,mass confusion..vs] gitti abuk subuk şarkılara klip çekti..sonra da vazgeçti halyle ..başarılı olamadı..bizde burada çok afedersiniz mal gibi bekliyoruz yeni ingilizce albümü..oysa çıkarsa ne olacak..yine abuk subuk 1-2 şarkıya klip çekicek hoppaaa alın size albüm(!) ... neyse.olmadi..türkçe albüme geçtik..10 şarkı var..olabilir..ama 10 uda elektronik .. ! abi ne yapmaya calisiyorsun sen..hande yenere mi benzicen..robot gibi mi dans etcen ?
"askim,adeta sana hipnozuum" gibi abuk subuk sasrkilar mi söylicen handeyener gibi ? kesinlikle hande hanim yada hande hanimi sevenlerle alip veremedigim yoktur..benim tek kizginligim dünya stari(!) tarkan'a .. ! her neyse..vay anam vayin güzel klibinden sonra patlaklar vermeye basladi..avrupaya ffazla gitmemeler..sadece almanyada ve rusyada konserler..pare pare gibi saçma şarkılara klipler..dilli düdük gibi çaıntı klipler..iğrenç imajlar..daha da neler nelr..yok efendim doğayı korumalar,
doğayı krumayi bir almanya konsrinde söylemeler.. ! iyicene çığrından çıktı..
ve maasef arkadaslar..artık tarkan eşittir gözümde yalın,keremcem..hç kusura bakmayin valla..kendisi istedi.. :) malasef bitaih bitti.. :)

walla sen ne yapmaya çalışıyorsun bende onu anlamadım
1.si imaj rezalet falan değil sadece sıradan alışılagelmiş bi imajdı ama rezalet demek büyük ve haksız bi hakaret..
2.si fanların yarısını falan kaybetmedi bu senin düşüncen
3.sü come closer 2 klip çekti ikiside birbirinden güzeldi hatta harikaydı yine sana göre berbat
4.sü elektronik müzik tarzı dünyada kabul görmüş bi tarzdır türkiyedede hayranları çoktur hande ye gelince çok iyi bir şarkıcıdır hipnoz şarkısıda muhteşemdi hatta tarkanın vay anam vay ından bile iidi bence..
5.cisi dilli düdük çalıntı falan değil evrensel görsel öğelerin tarkanda da kullanılması durumudur.. yok eğer sen hala çalıntı olarak görüyosan bunu git klibi yapan,çeken her kim veya kimlerse ona söle bunun için tarkanı suçlayamazsın ben şahsen gerçek bi tarkan hayranı buna tepki gösteririm kusura bakma ayrıca bi sanatçının doğaya karşı duyarlı olması gibi güzel bi şey yok ayrıca sendeki nasıl bi düşünce zihniyeti anlamadım doğrusu
VE son olarak ta senin gözünde keremcem,yalın=tarkan diosan sana diycek hiç bişeyim yok o zaman burda ne işin onu hiçç anlayamayacağım..
keremcem,yalın= star
TARKAN= MEGASTAR
işte bütün gerçek bu
sana göre tarkan bitmiş anlaşılan ama benim gibi gerçek fanlar için tarkan bitmedi aslada bitmeyecek bunuda bilesin..........

Bounce21
04-01-09, 03:52
walla sen ne yapmaya çalışıyorsun bende onu anlamadım
1.si imaj rezalet falan değil sadece sıradan alışılagelmiş bi imajdı ama rezalet demek büyük ve haksız bi hakaret..
2.si fanların yarısını falan kaybetmedi bu senin düşüncen
3.sü come closer 2 klip çekti ikiside birbirinden güzeldi hatta harikaydı yine sana göre berbat
4.sü elektronik müzik tarzı dünyada kabul görmüş bi tarzdır türkiyedede hayranları çoktur hande ye gelince çok iyi bir şarkıcıdır hipnoz şarkısıda muhteşemdi hatta tarkanın vay anam vay ından bile iidi bence..
5.cisi dilli düdük çalıntı falan değil evrensel görsel öğelerin tarkanda da kullanılması durumudur.. yok eğer sen hala çalıntı olarak görüyosan bunu git klibi yapan,çeken her kim veya kimlerse ona söle bunun için tarkanı suçlayamazsın ben şahsen gerçek bi tarkan hayranı buna tepki gösteririm kusura bakma ayrıca bi sanatçının doğaya karşı duyarlı olması gibi güzel bi şey yok ayrıca sendeki nasıl bi düşünce zihniyeti anlamadım doğrusu
VE son olarak ta senin gözünde keremcem,yalın=tarkan diosan sana diycek hiç bişeyim yok o zaman burda ne işin onu hiçç anlayamayacağım..
keremcem,yalın= star
TARKAN= MEGASTAR
işte bütün gerçek bu
sana göre tarkan bitmiş anlaşılan ama benim gibi gerçek fanlar için tarkan bitmedi aslada bitmeyecek bunuda bilesin..........

cok dogru konustun...:20: