PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 30 Aralik Baku Konseri

cybernetic
14-12-08, 18:04
Haydar Aliyev Sarayinda olucak konserde Tarkan "Shimarik"i tar ve keman esliyinde okuyucak.Hadi bakalim.

flores
22-12-08, 16:41
deyesen ehv yazdin axi kasim ekabr deyil

hilfa
22-12-08, 17:51
Haydar Aliyev Sarayinda olucak konserde Tarkan "Shimarik"i tar ve keman esliyinde okuyucak.Hadi bakalim.
ilginç bir konser olucak herhalde video ve resim bekliyoruz artık arkadaşlar:20:

KASIM mi? Su an ARALIK ayindayiz arkadaslar!

tarkaseksüel
22-12-08, 20:27
geçmiş :D :D

flores
23-12-08, 17:15
yanlis yazib bizde dekabr -aralik.siz anlayasiniz deye oyle yazib:28:

cybernetic
26-12-08, 09:54
Arkadaşlar özür dilerim.Türkçe ayları karıştırıyorum,o yüzden.Azəri qardaş və bacılara salamlar.Konsertə gedən olacaq?

badboyserkan
26-12-08, 12:53
30 Aralik 2008 tarihinde Tarkan , Haydar Aliyev sarayinda gerceklesecek olan ozel bir konser verecektir.

bns pnr
26-12-08, 15:35
Oooo Süper O Güzel Resimleden Mahrum Etmeyin Bizi
Tarkansız Kalmamak Dilegiyle

flores
26-12-08, 23:20
Arkadaşlar özür dilerim.Türkçe ayları karıştırıyorum,o yüzden.Azəri qardaş və bacılara salamlar.Konsertə gedən olacaq?
lap yarali yerime toxundune.men getmiyecem.cox bahali.ona gore hec istemirem gelsin.menim ureyim orda qalacaq.:9:

catlaq bebeq
29-12-08, 19:43
fotolar güzel olmus ellerine saglik arkadasim:20: :54: :35: :52: :30: :35: :48: :10:

= )
30-12-08, 09:40
Bende evde o kadar soyledim izin verin.Ama malesef anlamiyorlar Tarkani nasil,ne kadar sevdiyimi
Birde arkadashlar duymusunuzsa Tarkanin ermenilerden ozur dilemek kanpaniyasini desteklediyini duydum dogrumu?Ben inanmadim yinede oyle soylemekleri hoshuma gitmiyor......:13:

cybernetic
30-12-08, 10:12
beli,dostum,eyni ile duzdur.Teessuf ki,Tarkan uzr istemisdir!!!!!!!! Amma gelin,biz onun yalniz senetine qiymet verek!

= )
30-12-08, 10:17
Men inanmiram hem bunu Tarkani gozden salmaq uchun fanatlarinin gozden dushmesi uchun yayiblar.Bunu etmeye ne varki......

fincan
30-12-08, 11:11
arkadaşlar kendi sitesinde bunun gerçek olmadığını açıkladı zaten tarkan lütfen buna benzer konulardan tarkanın ağzından duymadan inanmayın

= )
30-12-08, 11:40
Hangi sitede rica etsem sitenin ismini yazarmisin ben bir chok arkadashlara Tarkani sevmeyenlere ve buna inanib ona qarshi hosh olmayan sozler soyleyen arkadashlara gostermek istiyorum

TarkanColl
30-12-08, 19:37
Hangi sitede rica etsem sitenin ismini yazarmisin ben bir chok arkadashlara Tarkani sevmeyenlere ve buna inanib ona qarshi hosh olmayan sozler soyleyen arkadashlara gostermek istiyorum
www.tarkan.com (http://www.tarkan.com) da yazdı...

bounce
30-12-08, 23:50
www.tarkan.com (http://www.tarkan.com) da yazdı...
evet tarkan.com da yazdı ancak yeni yıl mesajı nedeniyle artık o mesajı göremiyoruz

Bounce21
31-12-08, 01:24
beli,dostum,eyni ile duzdur.Teessuf ki,Tarkan uzr istemisdir!!!!!!!! Amma gelin,biz onun yalniz senetine qiymet verek!

Xeyir ele bir shey yoxdur ve olmayacaq da!! Bunu oxu her sheyi anlayarsan..

Türkiyənin meqastarı Tarkan Bakıda səfərdədir. Bu gün müğənni Heydər Əliyev adına Sarayda 4-cü dəfə möhtəşəm konsert proqramı ilə çıxış edəcək.
Müğənnini gətirən təyyarə saat 18:30 radələrində Heydər Əliyev adına Hava Limanında yerə enib. Yenə də səmimi və mehribanlıqla jurnalistlərin qarşısına çıxan müğənni onların suallarını bir-bir cavablandırıb. Meqastar əvvəlcə Türkiyədə bir qrup yazarın qondarma erməni soyqırımının qəbul edilməsi üçün internetdə təşkil etdiyi «ermənilərdən üzr istəyirik» imza toplama kampaniyasına münasibətini bildirib. Onun adından üzr istəmə kampaniyasına imza atıldığı vaxt Vyanada səfərdə olduğunu deyən Tarkan belə bir kampaniyaya qoşulmağın heç vaxt ağlından belə keçmədiyini vurğulayıb.
İlk dəfə Heydər Əliyev adına Sarayda çıxış edəcək Tarkan konsertdə sevilən mahnıları ilə yanaşı, yeni repertuarından mahnılar da ifa edəcək.
Qeyd edək ki, Tarkanın konserti üçün qiyməti 60 manatdan 400 manatadək olan biletlərin əksəriyyəti satılıb. Tarkan dekabrın 31-də Türkiyəyə dönəcək.
Meqastar sonuncu dəfə Bakıda bu ilin may ayının 24-də olub. O, Yaşıl Teatr konsert salonunuda çıxış edib.

szr67
31-12-08, 01:33
eee konser den naber kaç ölü kaç yaralı :18:
resim video bişey yokmu oyy azeri gençliği:20:

Bounce21
31-12-08, 01:34
Simdi de bunu translate yapayim ki herkes anlasin..

Türkiyenin meqastarı Tarkan Bakıda səferde. Bu gün sarkici Haydar Aliyev adına Sarayda 4-cü defa muhteşem konser proqramı ilə cikacak.
Sarkicini getiren ucak saat 18:30 gibi Haydar Aliyev adına Hava Alanina inmis. Yine de samimi və mihriban davranisiyla jazeri basininin karsisina çıkan sarkici onların sorularini bir-bir cevaplandirmis. Meqastar daha once Türkiyede bir qrup yazarın ermeni soykırımının kabul edilmesi için internetde teşkil ettiyi «ermenilerdən ozur diliyoruz» imza toplama kompaniyasına fikrini bildirmis. Onun adından üzr isteme kompaniyasına imza atıldığı zaman Viyanada saferdə olduğunu diyen Tarkan boyle bir kompaniyaya katilmagin hiç bir zaman ağlından bile keçmediyini soylemis.
İlk defa Haydar Aliyev adına Sarayda konser yapacak olan Tarkan konserde sevilən sarkilari ilə yanaşı, yeni repertuarından sarkilar da soyleyecek.
Tarkanin konseri ucun olan biletlerin cogu satilmis. Tarkan 31 Aralikda Türkiyeye dönucek.
Meqastar sonuncu defa Bakuda bu yilin mayis ayının 24-də olmus. O, Yeşıl Tiyatro konser salonunudaydi.

cybernetic
31-12-08, 09:56
elə mən də sənin oxuduğun saytdan oxudum.Hər şey OK.

alitandogan
02-01-09, 18:11
Ayyy O Konsere Gelemedım Yaaaaa

Cok Kötüüüüü :-(:-(:-(

Elchin_Baku
07-01-09, 00:24
Konser tek kelimeyle super oldu! Ama dogruyu soylemek gerekirse bashligi chok pasifiydi. Ama konser devam ettikce kizishiyordu. Sonu daha super oldu. Ben chok beyendim. Ama stadyum konserlerinin yerini veremez. 70 bin hara, 2500 hara. Inshallah bi dahaki sefere yine stadyumda verir. O daha heyecanverici oluyor, hemde gormek isteyen her kes o konsere gele biliyor. Biletler ucuz oluyor. Ama bu konserde nerdeyse 80 dolardan - 440 dolara kadardi biletler, chok pahali. Ben mecburen 80 dolarlik aldim. Maashimin nerdeyse 3-de biri. Neyse...

pare pare
08-01-09, 00:38
Tarkan Super Men O Kanserte Idim ! Full Idi !!!!!!!!!!!!!!!!!!:20: :1:

hilfa
09-01-09, 00:32
:20: Tarkanım hep süperdir zaten :20: