PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinirlenmemek elde değil.

garez
14-12-08, 15:34
Öncelikle soracaksınız ki neye sinirlendin,kime sinirlendin.Konuya şöyle başlıyorum; benim abim tam bir serdar ortaç hastasıdır,he biliyorum ki bunu okuyan kişi tiksinecek:18: ,her neyse ben konuya giriş yapayım.Hani hatırlıyorsanız geçen gün google da en çok aranan ünlülerin sıralaması yapılmıştı.Aynı gün bildiğiniz gibi bizim forumda da o haber verildi.Aynen şu şekilde olduğu gibi;
1-Gülben Ergen
2-Serdar Ortaç
3-Tarkan vs... sırası ile gidiyor biliyorsunuz.
Abim bilgisayarın başında iken serdar ortaç funclub sitesine girdi.Abimin girdiği funclub sitesinde bu haber verilirken aynen şu şekilde verilmiştir;
Gülben Ergen,Serdar Ortaç,......,Demet Akalın,vs....
Şimdi size soryorum arkadaşlar sinirlenmemek eldemi.
Ya Tarkan ilkbaharda ki çıkaracağı albümde ağızlarının payını vermeli ya da... artık gerisinide siz tamamlayın.

szr67
14-12-08, 15:57
bu memleketde TARKAN'ı adamdan sayan çok az kişi var fanları ve bir kaç takip edeni..bu böğle biline..Dünde bu konuyu CİNE5 ele almış..albümünden istedğini alamayan tarkan tıklama rekorundan da istediğini alamadı gibi bir cümle kullandı.şimdi bişey yazardım burda ama site kurallarını çiğnemek istemem.

siboss1992
14-12-08, 15:57
baskalari ne düsünürse düsünsün..
herkez tarkanin türkiyenin tek önemli sarkicisi oldugnu biliyor..
serdar ortacin sarkilarinida severim ben ama artik her sarkisi
bir birine benziyo.. sIKIlmaya basladim.. oysa tarkan herzaman
farkli birsey le cikiyor karsimiza..

garez
14-12-08, 16:08
yani tamam bişey demiyoruz serdar ortaçada, adam hele ki şu son 3 albümde istediğini aldı(çakra,mesafe,nefes)helal olsun da diyorum ama suç adamda da değil bilinçsiz hayranlarında onu oraya o şekilde koyan yöneticide, illaki bizde haber yaparken hazırlarken o şekilde mi koyalım?

x_y_z
14-12-08, 16:54
serdar ortac severim..
öyle tiksinme falan olmadi hic br zaman..her zaman da demisimdir,albümünü orjinal olarak alacagim 3 kisiden biridr serdar ortac..
eskiden tarkanla problemleri vardi..düzeltti..ama neden fanlari arasinda hala bir polemik var hic anlamiorum.. !

garez
14-12-08, 17:44
doğru diyorsun xyz hatta abim onun cd lerinide alıyor bakıyorum albümlerine, dinliyorum şarkılarını adam 10 numara da beste yapıyor ama bu fanlar kafayı yemiş galiba

Ferya
14-12-08, 19:10
Herkez bilip bilmeden konusursa olacagi bu

tarkaseksüel
14-12-08, 19:11
bu fun lara ne oluyor anlamıyoru asıl yılanınbaşı onlarr

hilfa
14-12-08, 23:22
meyve veren ağacı taşlarlarmış:20: tamam Serdar Ortaç başarılı bir sanatçı ona sözümüz yok ama Tarkanım kadar değil :10: eeee fanları da bunu görüyor ve hazımsızlık çekiyorlar onlara soda ısmarlamak gerekiyor:18:Tarkan coll fanları olarak kalite meselesi:20:

eLiF
15-12-08, 21:37
başkalarının ne düşündüğü önemli değil sadece tarkan önemli bence

alitandogan
27-12-08, 03:21
Benım ıcın En Büyük Tarkan Baskadabüyük Yoooook!!!!