PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu ülke başarılı insanları çekemiyor

bounce
12-12-08, 16:40
arkadaşlar gercekten de öyle....tarkan işinde bi numara ancak son albümünde de belki çok başarılı olamadı ama yerden yere vuruuldu....dün de cem yılmazın filmine gittim gayet iyiydi hoştu komikti......ama bugun bakıyorum yorumlara haber sitelerinde adamı yerden yere vuruyorlar...işte cem yılmaz ve tarkan bence türkiyenin en büyük 2 starı ama bu ikisine yapılan hareketler çok manidar.....
kadir kıymet bilmek gerekirken böyle değerleri hemen çamur atıyoruz .....yazıklar olsun diyorum.......acaba bu değerleri küstürünce kime güleceğiz ve kim şarkılarıyla bizi fethedecek...

szr67
12-12-08, 18:04
demet akalın
yaşar
ismail yk
bengü
sertar ortaç
gibi insanlara prim verildği sürece bu piyasada tarkan ve onun gibi değerli sanatçılar 2.ve 3. plana atılmaya mahkumlar ne yazıkki.değerli insanlara değer vermeliyiz bu saydığım kişiliklere destek vermek ve verditmek..türk müzik piyasasına ve sanata ihanettir.

trkntrkn89
12-12-08, 18:10
demet akalın
yaşar
ismail yk
bengü
sertar ortaç
gibi insanlara prim verildği sürece bu piyasada tarkan ve onun gibi değerli sanatçılar 2.ve 3. plana atılmaya mahkumlar ne yazıkki.değerli insanlara değer vermeliyiz bu saydığım kişiliklere destek vermek ve verditmek..türk müzik piyasasına ve sanata ihanettir.

yaşarı onlardan ayrı tutalım,gerçekten iyi bi sanatçı....

bounce
12-12-08, 20:15
yaşarı onlardan ayrı tutalım,gerçekten iyi bi sanatçı....
yaşar konusunda haklısın

İZMİRLİ
12-12-08, 20:54
cem yılmazın filmi gercektende kötü, ben cem yılmazı çok severim AROG a gitmeden önce eleştirileri duydum ama kulak asmadım çünki cem yılmaz yapmıştır yine yapacagını dedim...Ama filmi izledigimde hayal kırıklıgına ugradım...Filim görsel olarak super kalitede ama senaryo bence berbat, hatta şunu diyeyim ilk seans bittiginde arkadaşlarla bir birimizin yüzüne baktık bu ne şimdi diye...filimde katıla katıla güldügüm bir sahne olmadı...Evet bir komedi filmi ama ülkemizde gülmek denince akla gelen ilk isim olan cem yılmazdan beklenen bir film deil...Cem yılmaz'A ARog dan dolayı yapılan eleştirilerin %99 katılıyorum TARKAN'a da özellikle son 2 sene de yapılan eleştirilerinde %80 katılıyorum...

trkntrkn89
12-12-08, 20:57
bencede haklısın daha yeni bi haber okudum şimdi bulamıorum,türkiyede son 1 ayda işte google da en çok arananlar,türkiyeden haberler falan,orda tarkan la ilgili bi cümle vardı hala unutamıorum..

gülben hülyayı,serdarda tarkanı solladı....

cümle aynen böyle ya gelde sinirlenme,tarkan serdarın albümünü çıkarsaydı daha beter eleştiri alırdı çünkü tarkandan beklenti büyük serdarda bu yok albümü tutmasada kimse önemsemio.

metamorfozuda serdar çıkarsaydı kariyerinde zirve yapardı...

ben böyle düşünüorum....

tarkaseksüel
12-12-08, 21:17
Bencede Bu ülke Basarılı Insanaları çekemiyorr

siboss1992
12-12-08, 23:46
tuaf birsey tam tersi olucak yerde neyapiliyo..
Demet akalin mesala hergün baska birisiyle polemige giriyor
ama yinede onun hakkinda bisey denilmiyo. Ama sakin tarkan bisey
yapmassin hemen laf atiyolar.

hilfa
13-12-08, 01:29
bizde meyve veren ağacı taşlarlar diye bi söz vardır ya
Tarkanıma da aynen öyle :10: ama Tarkanım o kadar kendinden emin ki duymuyor bile onları doğrusu da bu :20: laf edenler hazımsızlık çekiyorlar onlara soda göndermek gerkiyor kasalar dolusu:18:

popstareyup
13-12-08, 02:18
neden cunku basarısız insanların sayısı cok fazla.
kendileri gibi olmak varken basarılı olup on plana cıkanı neden sevsinlerki?

Bounce21
13-12-08, 06:07
Neden basarisiz insanlar hep gundemde olurlar ve onlar o burulerinden farkli gozukuyor cunku onlar hep onun bunun dedikodusunu yaparlar ve insanlarin da onlara ulasmasi ve onlar hakta konusmasi cok basit olmus.. Ama Tarkan hic birine katilmadigi icin sadece kendi isini yaptigi icin onu resmen cekemiyorlar... Tarkan ne yaptigini bilen birisi ama bazilari bunu bir turlu kabul edemedi.. yazik ya cok yazik... Tarkanin her yerden sevenleri var, dunyanin her yerinden ama!! Serdari ve ya Gulbeni kim taniyor anlamadim? Serdarin rusca soyledigi sarkiyi duydunuz mu? ben sahsen cok guldum.. o onunla mi gurur duyuyor?Ben kendim rusca bilen olarak diyorum ki berbat soylemis sarkiyi ve ruscasina da hic baslamayayim bence...

x_y_z
13-12-08, 11:30
su an Türkiye'de bengü,demet akalin,ozan,tan,hakan peker,tuna,ragga oktay vs vs...gibi sarkicilar (!) varken,tarkan,sertab erener,sezen aksu,teoman gbi
isini dogru yapanlarin elestirlmesi tabi bariz.. :)