PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe’yi zorlu deplasmanda taraftarı yalnız bırakmazken ...

tarkaseksüel
11-12-08, 23:58
Fenerbahçe’yi zorlu deplasmanda taraftarı yalnız bırakmazken, tribünlerde bine yakın sarı-lacivertli yer aldı.
Bulundukları tribünün önünü pankartlarıyla donatan taraftarlar tezahüratlarla takımlarına destek vermeye çalıştı. Karşılaşma için İstanbul’un yanı sıra Avrupa’nın çeşitli kentlerinden çok sayıda taraftar Kiev’e gelirken, burada üniversite öğrenimi gören çok sayıda Fenerbahçe taraftarı öğrenci de tribünlerdeki yerini aldı. Sarı lacivertli renklere gönül veren ünlü komedyen Cem Yılmaz da maçı oyuncu arkadaşı Ozan Güven ile birlikte tribünden izledi.

Tarkan sürprizi
Lobanovskiy Stadı’nda dün gece Tarkan sürprizi yaşandı. Ukraynalı ilgililer, stadın hoparlörlerinden Tarkan’ın “Oynama şıkıdım şıkıdım” isimli şarkısını çalıp seyircilerini teşvik etmeye çalıştılar. Bu arada birçok Ukraynalı’nın maç öncesi stat çevresinde karaborsa bilet sattığı görüldü.

Güvenlik önlemleri
Maç öncesi stat çevresine yakın güzergahlarda iki takım taraftarları arasında yaşanabilecek olaylara karşı polislerin önlem aldıkları görüldü. Tribünlerde gezdirilen eğitimli köpekler bomba araması yaparken, köpeklerin protokolün oturacağı bölümde de gezdirilmesi dikkat çekti.

MİLLİYET

MassConfusion
12-12-08, 01:03
Hadi ya şimdi Tarkan Fenerbahçeli mi :(

Inge
12-12-08, 02:06
Tarkan her zaman Fenerbahceliydi...bunu 12 yil önce duydum...okudum bir yerde...
ona cocukken hangi takimi tuttugunu sorarken, fenerbahce dedi cunku ismi en guzelmis dedi...

devilscream
12-12-08, 02:34
Gurur verici:20:
Ama keşke eski şarkı yerine yeni sarkilardan da calinsa
Haber için teşekkürler;)

x_y_z
12-12-08, 02:58
iyi de buTarkan'in fenerli oldugunu göstermez ki.. :)

trkntrkn89
12-12-08, 10:17
bende fenerliyim ama ne alaka stat kievin stadı çalanlarda onlar bi şarkısı çalındı die fenerli mi olcak...

asd1234
12-12-08, 15:50
Tarkan Fenerbahçeli olduğunu bir röportajında söylemişti,1999 yılında Best FM'de yapılan röportajda sanırım. Forumda linki var hatta. Şıkıdım'ın çalınması da gurur verici :)

siboss1992
13-12-08, 00:24
ne güzel birsey..heryerde TARKAN :4:

hilfa
13-12-08, 01:19
:20: fenerli olarak çok sevindim.Tarkanımın ne kadar tanındğını hala anlamayanlar için güzel bir ders olmuştur umarım:20:

MEGASTAR
13-12-08, 14:19
Fenerbahce vs Newcastle macinda da simarik calmisti:1: Tarkan bu calicakk yani

Pamela_beyazgul
13-12-08, 20:13
Ben de Fenerliyim :) Tarkan yuzunden :)))

erdem
13-12-08, 20:18
tarkann yaa çalarr tabii
başka kimi çalacaklar..