PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konser DVD

szr67
05-12-08, 10:35
Sevgili tarkan ve arkadaşları sizleri anlamakda güçlük çekmeye başlıyorum.Bu neyin durgunluğu biliyorum 1 hafta sonra yurtdışı konserleriniz var anladım tamamda.Türkiye de konser vermek hiç aklınıza gelmedi mi? Öğretmenler gününü seçmek bir otelde konser vermek.Gerçekden yakışmıyor bugün okuduğum bir habere göre.Sertap erener konser DVD si çıkarıyormuş Deli oldum türkiyenin en kötü sahne performansına sahip şarkıcı bunu yapıyor.Dünyanın en sahne performansına sahip tarkan uyuyor..gerçekden yazık..:13:

İZMİRLİ
05-12-08, 10:47
sertab erener mi türkiyenin en kötü sahne performansına sahip sanatçısı, arkadaşım en kısa zamanda bi sertab konserine git sen ! Allah aşkına çogu zaman oluyor bu TARKAN'ı göklere cıkaralım derken diger sanatçılara haksızlık yapılıyor...

szr67
05-12-08, 11:09
sertab erener mi türkiyenin en kötü sahne performansına sahip sanatçısı, arkadaşım en kısa zamanda bi sertab konserine git sen ! Allah aşkına çogu zaman oluyor bu TARKAN'ı göklere cıkaralım derken diger sanatçılara haksızlık yapılıyor...

gittim merak etme promosyon konseri gözünü boyamışsa bilemem.normal konseri..son derece vasat çekilmez:20:

kartales26
05-12-08, 12:20
ben de sertabın konserine gittim sahnesi çok kötü... bağırıp durmakla şarkıcı olunmaz hadi bir iki şarkı idare ediyor ama serab erener'den arka arkaya 20 değil 5 şarkı dinleyince kafanız davul gibi oluyor insanı yoran sesler(zerrin özer,ışın karaca,bülent ersoy)gibi sesleri sevmiyorum gereksiz

kartales26
05-12-08, 12:22
dikkat ettiyseniz dünyada hiç bir zaman bu tür sesler star olamaz çünkü her insana hitap etmiyorlar bağırcaksan git opera söyle...

hilfa
05-12-08, 13:15
sertab erenerin konserini bilmem ama DVD konusunda szr67 sana katılıyorum.:20: Tarkanımın :10: bu konuda gerçekten birşeyler yapması gerekiyor.Zaten konserlerinde Tarkanımı izlemeye ve dinlemeye doyamıyoruz :6: bu sayede biraz da olsa özlemimiz gider.:29: bu ülkede herşeyin en güzelini ve öncülüğünü Tarkanım yaptığına göre DVD olması mükemmel olur:20:

günışığım
05-12-08, 14:03
Dvd Gelecekmıs

siboss1992
05-12-08, 19:06
cok güzel bir fikir aslinda..benim cok hosuma gitti..
istedigim zaman tarkani görmüs olurdum.. och ne güzel..
ben daha ne isterim derdim simdi ama onu yakindan görmek de
isterim, sarilmak, öpmek.. ama hic yoktan iyidir bu dvd isi.. :4:

x_y_z
05-12-08, 19:27
öncelikle Sertab Erener'i elestirirken bir düsünüp bin atmayalim lütfen,
konserleri cok güzeldir.sesi harika'dir.mükemmel bir sese sahiptir.sahnede de
bunu en iyi gösteren belki de en iyi kadin sanatciardan biridir,Türkiye'de.DVD konusuna gelince,Tarkan'în DVD cikarmasini bende isterim,fakat bu dönemde en iyi albüm 500 bin,600 bin satarken,1 milyon satan 'allaha sükür' derken,DVD cikarirsa,kac satar bilmem..ama eger bir dvd cikarirsa,eski konserlerinden(özellikle yil basi konserinden) görntüler eklemesi lazim :) biz hayranlari olarak o DVD ne kadarsa orjinalini bulur,aliriz ama baska kim alir hic bilmiyorum..bence satmaz..

bounce
05-12-08, 22:05
ben de azerbaycandaki görüntüleri var şunu söyleyeyim ki konserdeki heyecan dvd de pek olmuyor......çoşku hep eksik kalıyor
aslında çıkarsa alırım ama dvd o kadar da yeni bişey değil..gülben ergen de uçacaksın albümünü dvd olarak çıkardı...daha yenilikçi bişey gerek

alper...
06-12-08, 13:46
sertab erener hakkında ileri geri konuşmayalım..türkiyenin en iyi 2 kadın vokalinden biridir kendisi..
tarkan artık dvd çıkarmalı lafı bile çok demode geliyor bana..çok önceden yapması lazımdı şu işi..
şebnem dvd de çok başarılı olmuştu tarkan da pekala olabilir..

bounce
06-12-08, 16:15
bizim forumdaki bazı üyelerin genel özelliğidir bu tarkanı yükseltelim derken başka sanatçıları karalamak... o zaman tarkana bunu yapanlardan hiç bir fark kalmıyor.....

tarkaseksüel
06-12-08, 23:00
sertab erenerin konserini bilmem ama DVD konusunda szr67 sana katılıyorum.:20: Tarkanımın :10: bu konuda gerçekten birşeyler yapması gerekiyor.Zaten konserlerinde Tarkanımı izlemeye ve dinlemeye doyamıyoruz :6: bu sayede biraz da olsa özlemimiz gider.:29: bu ülkede herşeyin en güzelini ve öncülüğünü Tarkanım yaptığına göre DVD olması mükemmel olur:20:kesinlikle.katılıyorum

Ganador
07-12-08, 10:33
DVD cikmasi lazim artik,senelerdir konser veriyor ne guzel bir arsiv vardir ellerinde aslinda.Bence satar cunku kac konserine gittiniz tarkanin?gormedigimiz bir suru konser performans vardir mutlaka.

Cok onceden cikmasi lazimdi ama bu son harbiye konseriyle beraber o akustik sarkilarla cok harika olur.