PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CHP'ye Tarkan darbesi

İZMİRLİ
02-12-08, 16:59
CHP'ye Tarkan darbesi

Megastar Tarkan, İzmir'in CHP'li Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun yılbaşı kutlamaları için yaptığı 500 bin dolarlık teklife neden "Hayır" cevabı verdi?

İzmir'in CHP'li Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu yılbaşı kutlamaları için Tarkan'a 500 bin dolarlık teklif götürdü, reddedildi.

Şöhreti yakaladığı ilk günden beri siyasete uzak duran Tarkan, kuralını bozmadı! Yaklaşan yerel seçimler öncesi kolları sıvayan belediyeler, kampanyalarında ünlü isimleri kullanmak için kıyasıya rekabete girdi. Bu isimlerden biri de İzmir'in CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu oldu.

500 bin $'a hayır
İzmirliler'in gönlünü kazanmak ve kentlilere unutulmaz bir yeni yıl coşkusu yaşatmak isteyen Kocaoğlu, yılbaşı gecesi İzmir Cumhuriyet Meydanı'nda konser vermesi için Tarkan'a teklif götürdü. İlk başta konser teklifine sıcak bakan Megastar, "Konser CHP şovuna dönüşebilir" düşüncesiyle kararından vazgeçti. Bunun üzerine Aziz Kocaoğlu, Tarkan'a vereceği konser ücretini 500 bin dolara çıkarttı. Ancak bu rakam bile Megastar'ın teklifi kabul etmesini sağlayamadı.

http://www.takvim.com.tr/yas101.html

HakanÇelik
02-12-08, 18:21
Basın olayı abartmış yine. Tarkan'a bir teklif var ve Tarkan doğal olarak prensiplerine uymadığı için teklifi geri çevirmiş. CHP'ye ne gibi bir darbe yapmış onu anlamış değilim. Deli olmamak içten bile değil...

**MegaStarkan**
02-12-08, 18:23
Iyi etmis... gerci amerikaya bakarsak cogu dünya star'lari kendi siyasi görüsünü
belirtiyor hatta müziginede yansitiyor.
Örnek Pink'in Bush'a yapdigi sarki... Aslinda bu daha cok star havasi veriyor.
Kimseden, ne olucaktan korkmuyorum gibisinden... Beni sarkilarim icin sevsinler düsüncesiyle.
Biraz toplumun tepkisinden kopmak lazim bazen...

devilscream
02-12-08, 19:17
Tarkan'in bu düsüncesi cok doğru,vazgecmesi iyi olmus
Darbe lafina ben de anlam veremedim...

gerci amerikaya bakarsak cogu dünya star'lari kendi siyasi görüsünü
belirtiyor hatta müziginede yansitiyor.
Örnek Pink'in Bush'a yapdigi sarki... Aslinda bu daha cok star havasi veriyor.
Kimseden, ne olucaktan korkmuyorum gibisinden... Beni sarkilarim icin sevsinler düsüncesiyle. Bizim toplumumuz bu söylediklerini kaldiramaz malesef...:16:

MEGASTAR
02-12-08, 19:41
Turkiye yi kesinlik le oteki ulkelerle kiyaslamaya lim Tarkan in bu teklifi red etmesi cok iyi olmus, Bir ulkenin Stari kesinlikle siyaseten de olsa taraf tutmamalidir tutsa bile belli etmemelidir ve Tarkan da bunu cok iyi bilip Teklifi red etmistir.

scorpioness
02-12-08, 19:48
sadece Böhüüüüüüü :6: diyorum...teşekkürler haber için.

popstareyup
02-12-08, 20:00
chp ye kim evet diyorki?

hilfa
02-12-08, 20:12
şu basını anlamadım gitti :28: olayı ne kadar abartıyorlar :13: Tarkanımın başka sanatçılar gibi dikkat çekmeye ihtiyacı yok ki :10: Tarkanım kabul etmemişse vardır bi bildiği:20:

MassConfusion
02-12-08, 20:33
Siyasi herşeye hayır umarım Tarkan bu tür olaylar yapmaz yapmaması gerekir. Yoksa bizim gözümüzde sadece sanatçı olarak kalır...

eskalen
02-12-08, 21:28
Bi Chp eksitti valla......Bence iyi yapmis siyasi yonden baglilik olarak Chp konserine donusebilir...Suna bende de katiliyorum Amerikada siyasi goruslere lidere karsi vs. sarkilar, sozler soyleniyor,yapiliyor....Turkiyede bu yapilmasi cok zor dusundukce soyle yani herkes kendi isine baksin derler...tartismalar, kiyametler vs neler kopar....Bizim ulkeyi bu yonden gec :) Tesekkurler haber icin.......

Bounce21
02-12-08, 23:33
TRTnin yaptigi teklifde de boyle bir haber cikmisti simdi de bu. Iyiki hayir demis, onun zaten o paraya ne de oyle seylere karismasina ihtiyaci yok.

eLiF
02-12-08, 23:47
işte ya farkını ortaya koydu bravo

StaR
03-12-08, 01:54
İyiki de kabul etmemiş.. Tarkan'ın adının siyasete karışması hiç iyi olmazdı..
Tarkan bu ne yaptığını bilir.

x_y_z
03-12-08, 01:57
hic te geregi yok siyasi konserlerde bulunmanin..ister 500 bin,istr 5 milyon dolar olsun tarkan zaten kabul etmezdi.

trkntrkn89
03-12-08, 19:43
Tarkan'ın reddettiği siyasi parti
03 Aralık 2008 Çarşamba 01:01
Yerel seçimler öncesinde Tarkan kendine gelen bir teklifi reddetti. Bakın o teklif kimden gelmişti?
Yaklaşan yerel seçimler öncesi kolları sıvayan belediyeler, kampanyalarında ünlü isimleri kullanmak için kıyasıya rekabete girdi. Bu isimlerden biri de İzmir'in CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu oldu. Ancak Tarkan onu reddetti.

500 BİN $'A HAYIR

İzmirliler'in gönlünü kazanmak ve kentlilere unutulmaz bir yeni yıl coşkusu yaşatmak isteyen Kocaoğlu, yılbaşı gecesi İzmir Cumhuriyet Meydanı'nda konser vermesi için Tarkan'a teklif götürdü.

İlk başta konser teklifine sıcak bakan Megastar, "Konser CHP şovuna dönüşebilir" düşüncesiyle kararından vazgeçti.

Bunun üzerine Aziz Kocaoğlu, Tarkan'a vereceği konser ücretini 500 bin dolara çıkarttı. Ancak bu rakam bile Megastar'ın teklifi kabul etmesini sağlayamadı.

internethaber.com

MassConfusion
03-12-08, 21:08
Haber verildi... =(

asd1234
03-12-08, 22:04
Tarkan siyasetten her zaman uzak durdu,bence iyi ediyor ve yine bence İzmir'de böyle bir konser vermemekle de iyi etmiş. Teşekkürler haber için.

tarkaseksüel
03-12-08, 23:23
oldu haftayada yeğenımın sünneti var orayada gelsin!!!!
ooooooo... öyle her yere çıkarsa yandık vallaaaa
iyi yapmışş

Ozz
03-12-08, 23:57
Valla bence yerinde bir karar. Tarkan bunu siyasi tepkilere girecek olsaydı, çok başlarda yapardı. Belirli prensipleri var artık. Bunları bir kere kırarsa devamı gelir. Bir de anlayamadığım, neden bu adam izmir'e gitmiyor (Acabaaaaa) adama o kadar para vermişler, yine gitmemiş.:18: :18: İlginç...

scorpioness
04-12-08, 00:05
Valla bence yerinde bir karar. Tarkan bunu siyasi tepkilere girecek olsaydı, çok başlarda yapardı. Belirli prensipleri var artık. Bunları bir kere kırarsa devamı gelir. Bir de anlayamadığım, neden bu adam izmir'e gitmiyor (Acabaaaaa) adama o kadar para vermişler, yine gitmemiş.:18: :18: İlginç...

İzmir'e her geldiğin de dönüş vedası güç olduğu içindir belki de...( anlıyorum ben seni)

erdem
04-12-08, 00:43
ya bende chp liyimm ama tarkan en iyisini yapmışşş süpersinn amaannn ne partisiymiiişş en büyük parti tarkan la oluyoo:)

Ferya
07-12-08, 19:41
Bence de Tarkan dogru karar vermis.

HURRICANE
09-12-08, 00:30
İsabetli bir karar vermiş megastar;)siyasetten uzak kalması en iyisi

denizmavisi
09-12-08, 14:46
çok iyi etmiş kabul etmemekle kesinlikle Tarkan siyasetten her zaman uzak durmalı kendine yakışanı yapmış

pare_pare
09-12-08, 19:17
bence en güzel cvp ı vermişş ben tarkanı o mitinglerde görmek istmeiyorumm

TARKANFREAK
11-12-08, 00:49
Tarkan'in bu düsüncesi cok doğru,vazgecmesi iyi olmus
Darbe lafina ben de anlam veremedim...
Bizim toplumumuz bu söylediklerini kaldiramaz malesef...:16:

bencede kaldiramaz hatta tr karisir ne yazikki:28:

http://s2b.directupload.net/images/081026/cupzve3a.jpg (http://www.directupload.net)

prenses_elaa
11-12-08, 20:00
onun paraya önem vermediği burdan belşli

Ferya
11-12-08, 20:25
Bence cok iyi karar vermis.Zaten Tarkana da bu yakisir