PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yine Tarkan'a sataşmadan edemedi.. !

x_y_z
30-11-08, 20:45
arkadaslar dün Okan bayülgenin programi kingodisco 'yu sabaha karsi 5 ' e kadar izledim..yonca evcimikten,ismail yk'ya bir cok konuk vardi..2.bölümde mor ve ötesi konuk oldu..her neyse fazla uzatmiyim.. mor ve ötesi grubu üyeleri koltuklara gecti..okan seyircilerin sorusu var mi dedi..seyircilerden birisi:
-biraz daha muhalif bir grup olur musunuz dedi.. okan söze karisti uzun uzun bir aciklamadan sonra 'tarkan'a söylesenize onu'dedi.. :13: yine sapitti bence..alkollü müydü ne zaten agresifti yoncaya da sataştı iki de bir..:16:

hilfa
30-11-08, 20:53
:13: okan bayülgenin ne zaman izlenme oranı düşse muhakkak Tarkanıma dil uzatıyor:13: kapasite işte:16: . ne denilebilir ki muhataaaap bile olmamak lazımmm.

Bounce21
30-11-08, 20:59
Tarkana satasmayan var mi ya..baska bir yol bulamadi iste, sadece Tarkanima satasarak bir yerlere varacagini dusunuyor kafasiz sey.

özge
30-11-08, 21:38
boş adamların laflarını takmıyorumm...okanında ne olduğunu herkez biliyoo boş adam sadece insanlarla alay ederek kalplerini kırarak şow yapmaya çalışıyo hepsi bu...vasıfsız eleman kendileri...

sarıpapatya
30-11-08, 21:58
okan nı busene bir kere bile izlemedim izlemicemde artık çok fazla boş konuşuyo gereksiz ne derse desin umrumda bile değil...

siboss1992
30-11-08, 22:02
bende dün programi belki 2 dakka izledim sonra kapattim..
okana sinir oluyorum.. bide yonca evcimik´de gecende tarkan hakkinda biseyler demisti ondan beri sinir oluyorum her ikisinede.. reyting icin neler yapiyolar iste...

kevser
30-11-08, 23:09
hala utanmıyomu bu adam sürekli laf dediği halde hiç cvp alamıo biraz utanma olur insanda ya

qüccin
01-12-08, 00:54
bn artık okan bayülgeni kalee alıp programını falan izlemiyorum yersiz konuşmalar yapıo ve izlerken insanın canını sıkabilio:13: tarkan için sölediklerinide önemsiyen herhangi biri olduğunu sanmıorm kendi kendine bişiler sölüo program yapptığını sanıo ancak yaptığı laf atmalrla program okan bayülgene reklam yapması için alet haline gelio okan bayülgen bnce program diil reklam yapmaya çalışıo belkide kendi aklınca böle laf atmalarla reyting alabilceğini düşünüo ancak boşuna çaba verio dha çok izleyici kitlesini düşürüo varolan izleyici kitlesininde onu acaba bu hafta kime laf sölicek die izlediğini düşünüorm....... şu bi gerçek boş tenekeden çok ses çıkar okan bayülgende o hesap:28:

sEçİl
01-12-08, 01:37
okan bayulgen gıbı bırı ıcın ıkı kelıme bıle fazla elestrıcek kadar bıle degerlı bulmuyorum benn

tarkaseksüel
01-12-08, 13:17
bu adam tarkanın katılacak show programı yok lafını unutamadı galiba konusup duruyorr

asd1234
02-12-08, 00:04
bu adam tarkanın katılacak show programı yok lafını unutamadı galiba konusup duruyorr
Haklısın galiba. Yarası olan gocunur demişler,Okan Bayülgen de kendi programını yetersiz buluyor ki her seferinde Tarkan'a birşeyler söylemeden duramıyor :16: